Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan Béci az álompasi és...

Komolyan Béci az álompasi és Szandi az álomnő a villában? :O

Figyelt kérdés
Ez szégyen. Szandika? Kik szavaztak? :O és Béci meg cigány nem? Nem vagyok rasszista, de akkor is. És Szandikának jó a dumája, nagy arc, az oké, de tényleg ő lenne az álomnő akit mindenki megkíván??
2011. jan. 18. 00:14
1 2
 1/12 tetris ***** válasza:
88%

A Szandika sztem a butaság szobra lehetne. Kiráz a hideg az idétlen röhögésétől. Egyszerűen egy idétlen, torz, primitív ostoba liba.

Megkívánni egy ilyet? Hát akkor már inkább az odvas fát vadméhekkel!!!!

2011. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem értem! Anikó lett a második, de ha utcán meglátnám őket, függetlenül attól, hogy nő vagyok, egyértelmű, hogy Anikó klasszisokkal szebb, és jobban megnézném, még irigy is lennék rá!
2011. jan. 18. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak poénból szavaztak Szandira:)

vagy azért,mert amikor ők maguk között választottak,akkor "Szandika" kiborult(ha jól emlékszem)

2011. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
*Természetesen Anikó szebb, pedig én is lány vagyok :) De engem irritál a Szandika beszéde, na meg az a nagyon nagy ocsmány szája fúúj. Neki alapból ilyen pcsa szája van vagy plasztikáztatta?? :D S zerinte ez szép??
2011. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
... Anikó tényleg szebb, de Szandika miért ostoba?! Lehet h néha alpári, meg nagy a szája (mind2 értelemben :D) de attól még sokkal értelmesebb dolgokat mondd mondd mint mondjuk Zsófika...
2011. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igen! Béci az álompasi és inkább Anikó az álomnő!!! Ez a véleményem!
2011. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
JA ÉS BÉCI NEM CIGÁNY!!!
2011. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De bizony az, bár nekem személy szerint ezzel nincs bajom,de ezek a tények.


Szandika lehet, hogy egyszerű,nagyszájú és alpári, de ahogy átlátja néha a villában folyó eseményeket,konfliktusokat és viszonyokat,az figyelemre méltó.Értelmesebb megszólalásai vannak, mint egyeseknek a villában, csak tudni kell a beszédstílus és a megjelenés mögé nézni.

2011. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És én még azt hittem, hogy senki nem fogja nézni :D


Amúgy Szandikának... asszem ő az a szőke csaj, na neki csak a bemutatóját néztem, mert nem nézek ValóVilágot, nem tartom jó elfoglaltságnak, inkább tanulok. De az a bemutatkozás is szörnyű volt.

2011. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Béci: igen :)

Szandika: távolról sem :/ nem is az álomnő kategóriában került be... mert olyan nem is volt :D a plasztikcica kategóriának viszont megfelel. és helyén van a szíve.

a villában az álomnő max Ancsika :)

2011. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!