Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova tűnt Jónás Rita?

Hova tűnt Jónás Rita?

Figyelt kérdés
Mikor még kicsi voltam néztem a kölyökklubot, de amint annak vége lett úgy eltűnt! Elmondta a közönségnek h születik gyermeke és akk úgy sajnáltam h abbahagyja a kölyökklubot majd eltűnt!!! Hova lett am? Nem találok róla semmi érdemleges infot illetve videót a régi műsorairól. esetleg linkelnétek be a régi kölyökkluból?
2011. jan. 28. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Áááá kölyökklub, hogy imádtam:)))

Nem tudom, én sem hallottam róla. Egy világ omlott össze bennem, amikor vége lett. Mármint annak a szériának, amit ő vezetett. A későbbiek gagyik voltak:S

2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajjjj igen én is imádtam nagyon! úgy örülnék ha megint képernyőn lenne! nagyon eltünt a nyílvanoság elől.
2011. jan. 28. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjhez ment Darnyi Tamáshoz, született két közös lányuk, így van három lánya.
2011. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az odaig rendben:) de hol lakik ? egyaltalan Mo.-on ? nemakar viszaterni a tv-re?
2011. jan. 31. 09:53
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, Nyíregyházán él
2011. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tényleg?????:O

Tudod, hogy van aki nemszerti kiteregetni az életét de nem szeretne nyilatkozni vagy visszatérni?:D

2011. febr. 3. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Addig ismerem a történetét, hogy feleségül ment Darnyi Tamáshoz, született babájuk. Aztán, hogy azóta gyarapodott-e a család, nem tudom.
2011. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kááár!!! pedig olyan jo volna újra látni!
2011. febr. 5. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Én is nagyon sajnáltam, hogy vége lett. Jó lenne, ha adnák a tv-ben a régi kölyök klubot. Nekem az se lenne baj, ha ismétlés lenne :)
2011. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 vitsnow válasza:
Jónás Rita testvére a biosz tanárom. Ritának két közös gyereke van Darnyi Tamással, és van még egy lánya az előző házasságából, aki osztálytársam volt. Most Amerikában, Flo Ridában élnek, és ott van egy úszóiskolájuk.
2012. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!