Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Joe Jonas-ról?...

Mit gondolsz Joe Jonas-ról? Szerinted tehetséges?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Aha
2011. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Unalmas tipikus tini popénekes... Semmi különleges nincs benne.
2011. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
egyet értek a 2-ik válaszolóval
2011. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ahaa :D Jól is néz ki :) És nagyon tetszik, hogy elment Afrikába jótékonykodni, a japáni katasztrófa után is ő adományozott a legtöbbett, jó ember, kedvelem. :)
2011. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát...se mint pasi, se mint színész nem jön be. És a zenéi sem a kedvenceim, de azért jó hangja van! :)
2011. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsótól megkérdezném: Mit tudsz a playback-fől?
2011. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: http://www.youtube.com/watch?v=JOBQMVXUCE0 ebben mi a playback ? :"D
2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Talán van hangja,de ő is egy tipikus túlmagasztalt,apu-anyu által pénzelt túlfizetett tini popsztár,akiből 12 egy tucat és aki a Disney-s szerződése miatt ott pojácáskodik a TV-ben mint az összes hozzá hasonló,holott még drámaszakkörre sem jártak el a suliban nemhogy színészi iskolát nem végeztek.

A jótékonykodásról meg annyit:REKLÁM!

Add az arcod valamihez ha már híres vagy és rögtön kamatozik majd.

Mint pasi pedig,nem is tudom szerintem az a tipikus "szépfiúvagyok" beütése van de egy 15 éves atléta bármilyen téren kenterbe veri.

Bár tudom,hogy ez a rajongókat nem hatja meg,mert sajnos ma ez a divat.:(

2011. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem aranyos, mármint ahogy kinéz, a hangja az tetszik, bár a mostani zenei stílusát nem annyira szeretem, mármint amikor Jonas Brothers-zene volt az jobban tetszett...De ha úgy belegondolok, hogy milyen ember akkor az jön le, hogy bunkó egy kicsit. És amúgy attól még lehet valaki jó színész, hogy nem járt dráma szakkörre. Csak a mi országunkba erőltetnek és bonyolítanak túl mindent.
2012. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!