Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bejön Fernando Torres?

Bejön Fernando Torres?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Édes vagy utolsó, csak álomvilágban élsz.

Attól, hogy nem hallasz róla, még igenis csalhatja az "asszonyt".Mert Roni felkapottabb (és közismerten csajozós), attól még az összes focista legalább egyszer megcsalta már a feleségét.(nézzük csak Giggs-azt hiszem-esetét, aki a saját testvére nőjét k.ta évekig)

2011. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a kis áruló nem jön be
2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már régi a kérdés de azért írok. :D

Olyanokon vitázni, hogy ki csalja a feleségét, meg ehhez hasonló személyes kérdéseken felesleges beszélni mert ezt csak ők tudják, és ők számolnak el a lelkiismeretükkel. Ilyen szempontból nekem is van véleményem Torresről (pozitív) viszont ez nem reális, és én sem vagyok benne biztos, hogy tényleg igaz e. De itt bárkit fellehetne hozni nem csak focisták közül hanem bárki mást is...

Nos az eredeti kérdésre válaszolva:

Szerintem elég helyes arca, kinézete van. Nem állítom, hogy a világ leghelyesebb pasija. De jóképű. A szeplők különösen jól állnak neki (ami nekem azért különleges mert nem igazán jönnek be nekem a szeplős férfiak, bocs ha vkit megbántanék ezzel). Aztán, van az arcában valami kisfiússág, huncutság, de mégis olyan férfias. :)

Milyen aranyosak:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!