Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber-es könyvet még...

Justin Bieber-es könyvet még nem fordították le magyarra?

Figyelt kérdés

Szeretném megrendelni ezen az oldal: [link]

de azt írja hogy nyelv: angol

na most nem baj ha van már valahol magyar akkor inkább azt rendelné meg.Kérlek ha tudtok hogy valahol van e írjatok!

Köszönöm


2011. jan. 30. 12:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Én megértem hogy vannak olyan emberek akik nem szeretik Justin Biebert és megértem őket,de kérlek ne ítéljetek el engem ez miatt és a kérdésemre válaszoljatok ne pedig szidjátok,aki meg nem szereti tartsa meg a véleményét vagy mondja ki hangosan.

Köszönöm

2011. jan. 30. 13:06
 2/14 A kérdező kommentje:

na a válaszoló ki is törölte a válaszát!

Szánalmas.

2011. jan. 30. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy tud egy 14 éves valaki önéletrajzi könyvet írni?
2011. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a moderátor törölte ki. Amúgy: "én megértem az állápontjukat."..."szánalmas" Előzőnél a pont, nem tudom mit tud leírni az életéről egy 14 éves.
2011. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ne izélgessétek már könyörgöm! Mi bajotok vele? Mintha nem tudnátok, hogy hamarosan 17 lesz! És sok mindent le tud írni, nem mindennapi ami vele történt és nem kell folyton lecikizni, mert most a hang olyan, hogy valaki szerint jó, valaki szerint meg szörnyű, de ő jól táncol. És nem is értem! A világon többtízmillióan szeretik a hangját, ebből kicsit látszik, hogy ő igenis egy nagyon jó énekes. Pff... az emberek meg irigykednek. És most ebből sztem azt szűritek le, hogy egy őrült, fanatikus rajongó vagyok, de nem. Jól van, szeretem, de azért nem annyira rettenetesen. Szóval ez szánalmas...


A kérdezőnek meg annyit, hogy szerintem kell egy kis idő, míg lefordítják. Meg ki is kell adni... szóval szerintem még egy-két hónap múlva lesz csak M.o-n... bár ez nem biztos... remélem minél előbb, mert kíváncsi vagyok :)

2011. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy egy hatsoros bejegyzésből ki lehet találni, hogy egy 13-16 éves lány írja :D


Amúgy nem, fogalmam sincs hány éves, csak ránézésre mondtam a 14-et. Egy számát nem hallottam még, így a tehetségéről sem tudok semmit, csupán annyit jegyeztem meg, hogy számomra furcsa, hogy valaki ilyen fiatalon önéletrajzi könyvet ír. Ha belegondolsz, rájösz, hogy ez nevetséges dolog, akárkiről legyen is szó.

2011. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ki is adják még WC-papírnak se lesz jó, mert túl kemény a lap.
2011. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

... de miért szánalmas, nevetséges dolog, ha kiadott egy önéletrajzi könyvet? ha tudnál róla bármit is, akkor más véleménnyel lennél róla..


nem mindennapi dolog az, hogy egy 13 éves fiút akit az édesanyja lekamerázott, feltöltötte a videóit a youtube-ra Usher felkarolt.. nekem valószínüleg az se lesz, hogy találkozhassak Usherral.. nem hogy Justin Timberlake-kel versenyezzen, hogy melyikőjük fedezett fel... és igen, Usher segítségével robbant be a köztudatba, de nem miatta szerették meg hihetetlenül sokan. nem az, hogy egy ország... és ott elénekelget, sztár.. hanem az egész világon hallgatják.. pff.... ebbe még belegondoni is hihetetlen.. nem hogy átélni, hogy megvesznek érted... de igazából teljesen mindegy, hogy most itt miket beszélünk, mert ő ott tart ahol tart...


ez a video mindent elmond, megmutat, hogy honnan indult, és hogy egy VILÁGSZTÁR lett belőle..

http://www.youtube.com/user/kidrauhl?blend=1&ob=4#p/u

2011. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dejó.
2011. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hát ha ki is adják még WC-papírnak se lesz jó, mert túl kemény a lap."


Tüzelőnek azért még elmegy, bár kicsit drága :D

2011. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!