Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csinálhat most, Ada, hogy...

Mit csinálhat most, Ada, hogy már nincs a Viva képernyőjén?

Figyelt kérdés

Én nagyon sajnáltam, hogy elküldték, de korainak tartottam, mert ez az új csaj még nem elég erős személyiség ahhoz, hogy vigye az egész csatornát. Zola mondjuk jó, de még kellett volna maradnia.

Tudja valaki, hogy most mivel foglalkozik?


2011. febr. 1. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Állítólag nem talált még munkát. Nekem az indokkal volt problémám, mert állítólag "kiöregedett" a Vivától, mert 28 éves. De Zola már harminc valamennyi, és még mindig ott van. Na, mindegy, drukkolok Adának.


[link]

2011. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is sajnálom Adát. Kéne még egy műsorvezető, mert ez két ember, így együtt elég gyenge.
2011. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Bent is sajnálom, meg Adát is... Ők voltak a kedvenceim, Zolát annyira nem kedvelem, meg az Eszti se olyan szimpi nekem :S
2011. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen már én is gondolkodtam, hogy a Zola gyerek sem éppen mai gyerek már! De hát Ada örülhet, hogy 2 gyerekes anyukaként eddig is foglalkoztatta a csatorna! Szerintem számított rá biztosan a lelke mélyén. Elvégre nem fér bele, már a Viva tv imázsába, ezen szerepkörben.

A Ben jó műsorvezető, és mivel most jobb állása van, egyáltalán nem féltem!

Drukkolok Adának, hogy jó állást találjon.

2011. febr. 2. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
nem küldték el, hanem felmondott..
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, pedig a média ezt szajkózta, és Adát váratlanul érte, úgyhogy inkább elküldték.
2011. febr. 4. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!