Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem értek, egy dolgot Micheal...

Nem értek, egy dolgot Micheal Jacksonal kapcsolatban? (böv lent)

Figyelt kérdés

Nem értem mért mütette át magát feketéröl fehére ? Elég furcsán néz ki igy és az egyik klipben amikor ö egyedül fehér és mindenki fekete és a feketék meg dobolnak ö meg fehéren énekel :S Ezt nem értem, utálja a feketéket vagy mért lett átmütve ?

köszi

Erröl a klipröl beszélek: http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=QN..


2011. febr. 2. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos pigmenthiánnyal kezdett küzdeni 14-15 éves korában, foltokban elkezdett kifehéredni a bőre, amit nem lehet visszafordítani, ezért a "maradék" fekete bőrt mesterségesen kifehéríttette. Én így tudom.
2011. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg a halála körüli dolgokat nem értem. Pl azt h össze vissza írták h mikor halt meg. A temetésről is mindent írtak. Meg h látták őt egy műsorba elcsúnyítva. Sokan kételkednek a halálában. Pl az apját miért nem viselte meg?
2011. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az apja nem verte kiskorában ? azt olvastam rola. Meg amenyi pénzve volt ha meghalt lehet kaptak belöle
2011. febr. 2. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
örülök, hogy ez a legnagyobb kérdés az életetekben!
2011. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
veled kapcsolatban is felmerülnek kérdések.
2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1.válaszoló írja,a bőrszínét nem szándékosan változtatta meg.Egy Vitiligo nevű betegségben szenvedett,ami azt jelenti,hogy egyre nagyobb foltokban lesz pigmenthiányos a bőr.Ez egy fekete emberen azért elég súlyosan néz ki.Egyébként láttam róla olyan képet,amin gyerek volt még de már ott is látszott a mellkasán a pigmenthiány.Persze gondolom,amikor már súlyosabb lett a helyzet,akkor rásegített kezelésekkel,hogy ne legyen olyan durva a megjelenése.Azt viszont nem értem,hogy miért kellett ehhez fehér ember arcot szabatni 20ezer plasztika műtéttel.Ki tudja,lehet,ha nem lett volna ez a betegsége talán a plasztikát se csinálja sose.
2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért plasztikáztatta át "európai-sra" az arcát, mert anélkül kb így nézett volna ki:


[link]

2011. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én olyasmire is emlékszem, hogy egy pepsi reklámban a pirotechnika rosszul sült el, az arcát azért is plasztikáztatta.

[link]

2011. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindenféle pletykák keringtek életében róla. A bőre valóban betegség miatt foltosra kezdett világosodni, és az arca valóban megégett a reklámfilm forgatásánál.

Hogy a halála hogyan, mikor, miért történt, ha megtörtént, szerintem mi soha nem fogjuk megtudni. Az apja pedig soha nem szerette, pont a betegsége miatt. A tehetségét viszont pofátlanul kihasználta. Most iszonyatos összegeket vágnak zsebre, mióta nincs közöttünk. Ugye felröppent az is, hogy nem véletlen volt a túladagolás, mert nem bírta volna fizikailag a betervezett koncertkörutat. A bevétel meg kellett. Így, a "halálával" a többszöröse jut mindenkinek.

A gyerekeket sajnálom nagyon, mert őszintén szerették az apjukat, a különcségeivel együtt.

2011. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!