Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az elvárásod egy tinisztárr...

Mi az elvárásod egy tinisztárral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, sokak szerint már maga a "tinisztár" szó nem sejtet túl sok jót magában, de érdekelne, hogy mit vártok/várnátok egy egy tinisztártól. (lehetőleg lány)

Milyen lenne az a személy, akit szerintetek nem kéne szégyelni Magyarországon, nem röhögne rajta a fél ország stb.


2011. jún. 21. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az hülyeség, h van olyan,h tinisztár. Ha egy előadó tinisztárként fut be, elég nehéz kitörnie ebből. Pl: Miley Cirus, Jonas Brothers, folyton arról lehet hallani h ki akarnak törni a tinisztár "imidzsből".

Pl SP stílusa teljesen megváltozott mióta úgymond befutott, amigy csak az interneten voltak zenéi, akkor nagyon szívesen halllgattam , mert volt mondanivalója a zenéjének. Na mindegy, szóval nem feltétélenül pozitív ez a Tinisztár dolog. Szerintem egy előadónak arra kéne törekednie, h minden korosztály szeresse amit csinál, és ezzel elkerülhető lenne, h a "már nem tinik" sziggyák Justin Biebert, Sp-t stb.

2011. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értettem. Milyen az a tinisztár imidzs? Amiből kiakarnak idővel lépni?
2011. jún. 22. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen beképzet, legyen saját stílusa, ne koppintsa a másokét, mert arra nagyon mérges vagyok pl. MM vs Justin Bieber.
2011. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pl, ha szt vesszük Miley Cirus a Hannah Montanában tűnt fel , ugye ez a sorozat tiniknek lett csinálva (bár az egy más kérdés, h a 3 évesek is nézik), ha látsz Miley-ról egy képet nagy a valószinűsége h a Hannah Montana ugrik be. Ez a tinisztár imidzs. :)
2011. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!