Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted kitart Olivér Enikő...

Szerinted kitart Olivér Enikő mellett, vagy nem bírja és összejön Anikóval?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
szerintem kitart Enikő mellett! Anikó nagyon szép nő, szerintem Olivér csak szexuálisan vonzódik hozzá, és nem hiszem hogy ezért feláldozná a kapcsolatát.
2011. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kitart Enikő mellett,bár nemtom mit eszik rajta...
2011. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én annyira képmutatónak találom Olivért. Mióta bement azt hallani tőle hogy így az Eni ,úgy az Eni,bőg meg minden nap 5X elmondja és bizonygatja hogy mennyire szereti és soha nem bántaná és egyebek. Most meg komolyan ezt csinálja? Ezzel máris megalázta azt a nőt... Ezek szerint volt rá oka hogy bizonygassa mennyire szereti... Gondolom nem először csinál ilyet. Ott van Béci és Gombi Ők tényleg szeretik a barátnőjüket,és nem csak pofáznak róla...

Persze ezzel nem azt mondom hogy Olivér nem szereti az Enikőt,de nem bír magával,úgyhogy felesleges volt ennyit bőgnie és játszani a hősszerelmest... Én elég nagyot csalódtam benne. Az pedig mondjuk tény,hogy Enikő lényegesebben rosszabbul néz ki mint Anikó,de nyilván nem a külső számít.

De még szerencséje lehet Olivérnek ,mert hétvégén kiesik,úgyhogy...

2011. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem nemis szereti annyira az enikőt... érdekes mikor bevolt rúgva olivér akkor egy szóval nem emlitette a kis szerelmét , pedig elvileg a pia kihozza az emberből a legnagyobb érzelmeket..ponthogy akkor kellett vna neki sirnia az enikő után meg minden... ahelyett ilyenkor inkább anikózik...hát .. furcsa..
2011. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és még annyi hogy én az enikő helyében tüntetően nem mennék el az olivér párbajára...
2011. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olivér már meg is csalta érzelmileg, ami még rosszabb. Ha van esze Enikőnek kidobja Olivért. Jó nagy szívás lenne neki, ha kiesne a párbajról és még a "szerelme" is dobná. Nem egyenes ember. Enikő nagyon rendes, hűséges társ, nem ezt érdemli!
2011. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem fog összejönni vele. A nagy része színjáték ennek a műsornak; Anikó is színész szeretne lenni..Meg is látszik, hogy csak szeretne, mert szinte egy őszinte mosoly se hagyja el az arcát..

Szerintem annyi állhat esetleg a háttérben, hogy Anikó nagyjából rájött az erőviszonyokra Zsófika párbaja után, úgyhogy gyorsan odacsapódott az erősebbekhez, nehogy őt is kiszavazzák legközelebb.

2011. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!