Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol, melyik honlapon lehet...

Hol, melyik honlapon lehet megtudni, hogy idén (2011-ben) kit sorsolt ki Máté Gábor osztálya a zsámbéki (általában nyári) előadásra?

Figyelt kérdés

Több cikkben (interneten) is olvastam, hogy Máté Gábor (színész) osztálya minden évben rendez egy kis előadást Zsámbékon. Minden évben kihúznak egy nevet az osztály tagjai közül (2010-ben például Kovács Patríciát húzták ki), és a többi osztálytársa eljátsza, hogy milyennek látták őt a főiskolai évek során (ezeket versbe, zenébe foglalják).


Ahogy olvastam, elgondolkoztam rajta, hogy milyen hangulatos lehet egy ilyen előadás...

Kíváncsi lennék, hogy idén melyik színészt húzták ki? (Hol lehetne ezügyben érdeklődni?)


2011. febr. 23. 09:52
 1/1 A kérdező kommentje:

A Zsámbéki Színházi Bázis honlapján nem találtam információt a kérdésemmel kapcsolatban.

( [link] )

2011. febr. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!