Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Ördög Nóra szép nő?

Szerintetek Ördög Nóra szép nő?

Figyelt kérdés

Szerintem ritka csúnya egy nő.


[link]


2011. febr. 24. 18:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem szép... Nagyon vékony szinte nincs is melle, és az arca se az igazi.
2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép.
2011. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nagyon rossz választás ez a haj, amúgy meg átlagos, nagy a szája és kicsit pasis beütése van.
2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nő, de rövid hajjal nem az igazi.
2012. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
randa szegény. szépnek nem mondanám semmiképpen. Viszont alamikor láttam róla a hasszú hajú régi képeit, na akkor dögös volt meg kis cserfes. viszont azóta egy nagy colos szopottgombóc lett meg a stílusa is változott ami nem tett jót neki.
2012. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép nő VOLT.

Nem csak azért, mert a hosszú haj jobban állt neki, hanem puhább, kedvesebb nőiesebb arca volt, és a modora is nőiesebb volt, kedves és bájos.

Mióta így felkapták tucat nő lett, csúnya a rövid haja, jól sem áll neki, és valahogy megkeményedett az arca.

Tucat média nőci lett, mint az Erős Antónia meg a Lilu.

Elférfiasodott.

Szép most is, de már nem az igazi.

A Bényi Ildikó a Duna Tv-n már 40 valahány éves, de sokkal nőiesebb és szebb, mint az Ördög Nóra, mert megmaradt egy kedves, bájos ám okos nőnek.


De, amúgy Ördög Nóra szép, ezt senki nem tagadhatja, szerintem.

2012. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A bókokat köszönöm!



Nóra

2012. okt. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ritka ronda és irritálo nö
2013. febr. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Valóban ronda, de ez nem is lenne baj, mert igazán a természetével teszi magát ellenszenvessé. Semmi emberi és természetes nincs benne, valóban irritáló trampli, hogy tényszerűen fogalmazzunk. Totális képzavara van önmagáról, azt hiszi, hogy egy szépség, és így is viselkedik, ettől lesz visszataszító.

De a rossz hír az, hogy emberek tömege szereti és rajong az ilyen típusú tramplikért, merthogy milyen irigylésreméltóan magabiztosak. Az már nem zavarja őket, hogy ez nem magabiztosság, hanem nagyképűség és ostobaság.

2013. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szép nő, bár sokan (mielőtt félre értés történik tisztázzuk; a "sokan" nem mindenkit jelent) irigységből hivatkozik. Bár vannak akiket tényleg irritálja a vonásai.
2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!