Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor rossz rajongó vagyok?

Most akkor rossz rajongó vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit bután fog hangzani,de mind1 azért leírom :$

szal én nagy Selena Gomez fan vok, de mióta összejött Justin Bieberrel, akit nagyon utálok hát azóta Selenát se bírom annyira, vagyis hát csalódtam benne, hogy pont azzal jött össze akit ki nem állhatok.

És akkor most elkondolkoztam, hogy milyen rajongó vok, ha ezért enyhült a rajongásom mert összejött Bieberrel ?

12/L


2011. márc. 14. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1.most nehogy már emiatt érezd magad kicsit is rosszul

2. bárcsak ilyen gondjaim lennének:)

2011. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
úristen de cuki vagy:D
2011. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, hát kössszi :)

1. válaszoló, neked is köszi h írtál, előrébb nem jutottam de köszi :)

2011. márc. 14. 09:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Szívem,csupán még gyerek vagy. :)

Egyrészt: azt ugye gondoltad,hogy nem fogja megkérdezni tőled,hogy összejöhet-e ezzel a JB gyerekkel?

Másrészt: tudod ezek a tinirajongások elmúlnak. Most nagy divat,de ebben a korban még havonta új kedvenced van.:)

Majd ha idősebb leszel,akkor a művészi értéket fogod tisztelni egy adott énekesben és rájössz ,hogy semmi közöd a magánéletéhez,és nem fog zavarni ,hogy kivel mit csinál,hanem csak örülsz annak,hogy boldog.:)

2011. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van igazság az utolsó hozzászólásban, de maximálisan nem tudok vele egyetérteni. Nem egy 30-40 év feletti felnőttet látok a Blikk (és társai) által terjesztett hazugságokon csámcsogni.


+A tömegkultúra nagyon befolyásolja az egyén ízlését és emiatt nem sokan értékelik igazán a valódi művészi értékeket.


Pl. Itt van ez a Megasztár, Csillag születik, amit zabálnak az emberek. Hát ezek sem a művészetről szólnak, hanem, hogy hogyan használjunk ki fiatal tehetségeket a nézettségért és pénzszerzésért. + Nem egy naiv fiatalt nyilvánosan megaláznak a Casting-ok során.


Szóval úgy gondolom, hogy a valódi művészi értékek helyett a marketing és az eladhatóság került a középpontba.

2011. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

09:53


hát gondoltam hogy nem fogja kikérdezni a rajongóit h összejöjjön e vele vagy nem:)

csak zavar h olyannal van akivel nem illik össze szerintem:/ jó tudom h ezt nem én döntöm el h összeillenek e vagy sem, csak kicsit aggódom érte:/

de igazad lehet majd kinövöm ezt =)

2011. márc. 14. 12:32
 7/14 Thurston ***** válasza:
Ne azért rajongj valakiért, mert a "rajongója vagy", mert az csak elvakultság. Hanem azért, mert csupa olyan megmozdulása van, ami neked tetszik.
2011. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok.:)


ma 12:03 igen,igazad van. Csak ez egyéni döntés lehet szerintem. Választhatod azt ,hogy olvasod a Blikket és a baromságokat amikkel tele van,vagy az érdekel ami valóban van. Ez olyan dolog ,hogy nyilván nem egy magyar sztárt sem tudsz megismerni csak az internet és egyéb médiumok útján,egy külföldi hírességgel pedig még nehezebb,de legalább lehetőség szerint meg lehet próbálni.

És itt egyetértek mindenkivel,aki utánam írt. Nyilván ennyi idős korban még nem elvárás,hogy annyira komolyan vegye az adott énekest akit éppen szeret,pláne ,hogy maga Selena,vagy JB sem a művészetével híres.

És ez nem is baj,csak azt akarom ezzel mondani,hogy nem kell ezen aggódni,csupán fogadd el. A "rajongás" nem arról szól ,hogy minden egyes lépésével egyetértesz.

2011. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is Selena Gomez rajongó vagyok és utálom Justin Biebert,de nekem nem enyhült a rajongásom egy kicsit sem,mivel eddig is a zenéje miatt szerettem Selena-t meg saját magáért,de nem a magánélete miatt...

Figyelj,azért mert ő szeret valaki,akit te nem,attól még nem vagy rossz rajongó,csak más az ízlésetek Selenával:):):)


14/L

2011. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amint elolvastam ezt a kérdést (csak a címet), egyből ez a Selena-Justin helyzet ugrott be.XD

És azt is sejtem, hogy mi ihlette a kérdést. Van egy cikk a starity.hu-n, ami arról szól, hogy lebuktam, mert látták őket "smárolni", és erre sokan azt írták, hogy csalódtak Selenában. Nos, ezen kommentekre jöttek olyan válaszok, hogy aki igazi rajongó, az örül a kedvence örömének.

Ezért írtad ki a kérdést, ugye?:D De javíts ki, ha tévedek.

Amúgy ne dőlj be ennek a hülyeségnek. Én szinte biztos vagyok abban, hogy csak azért játszák meg, hogy összejöttek, mert így több cikk szól róluk, s ezáltal nagyobb hírnévre tehetnek szert.

2011. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!