Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek tényleg ilyen...

Szerintetek tényleg ilyen rossz ember Liptai Claudia?

Figyelt kérdés
Mostanába annyi mocskolódó cikket lehet róla olvasni. pl: a parkolási kártáyás dolog vagy hogy egy nős pasit szeret és hogy miatta válik el, és a többi.Én igazából a Jóban Rosszban sorozatban szerettem meg, és ő a kedvenc szereplőm.Azt szeretem akit játszik, a karakterét dehát mégis ő formálja meg.Ahogy olvastam a cikkek után a hozzászólásokat, azokban is csak fikázzák őt.E miatt már tökre szomorú vagyok mert imádom azt akit játszik.Miért útálják ennyire? Ti mit gondoltok erről?
2011. jún. 24. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általa formált karaktert ne keverd össze az igazi énjével. Ameddig nem ülsz le vele személyesen beszélgetni addig nemfogod megtudni, hogy milyen is valójában. A tv műsorok próbálják minél jobb, a pletykalapok pedig minél rosszabb színben beállítani a közszereplőket. Ezeknek legtöbbször közük sincs a valósághoz.
2011. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én ezt valahogy nem tudom különválasztani..és amikor nézem a sorozatban akkor annyira aranyos, szimpatikus és akkor úgy szeretem.
2011. jún. 24. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolom, hogy fiatal vagy és lány?

Amúgy tudom először nehéz különválasztani a két dolgot, de nézz meg ismertebb színészeket más-más filmben ahol más szerepeket játszanak. Mondjuk egyik filmben negatív, másikban pozitív szerepet. Ott sokkal természetesebb, hogy nem látod bele a másik filmben nyújtott alakítását az épp aktuális filmbe.

2011. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tényleg lány vagyok és 15 éves( nem tudom ez mennyire fiatal)
2011. jún. 25. 00:52
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ezért kérek szépen egy zöld kezecskét, hogy eltaláltam:D
2011. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megkaptad :D
2011. jún. 26. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
köszi:)
2011. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz ember, nem tűnik annak. Csak olyan mint bárki más, ő is hibázhat, ő is lehet szerelmes stb. Ezt a rokkantkártyás dolgot is úgy felfújják. Amíg nem foglalkoztak vele ilyen komolyan, hogy ki használ ilyen kártyát addig nekem is csak vagy 30 ismerősöm volt aki folyton azzal parkolt...

Nem nézem a sorozatot, de úgy általában mindig kedvesnek tűnik. A pletykalapok próbálják lejáratni, mint sok más közszereplőt. Egyébként is, mi az, hogy rossz ember? Tudnék én mutatni párat, de szerintem nem Liptai Claudiánál kezdődik az, hogy ki rossz ember.

2011. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. jún. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!