Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én utálom Selena Gomezt?

Csak én utálom Selena Gomezt?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom elhinni hogy-hogy lehet szeretni.

csúnya olyan egér feje van hogy az nem igaz.

nemis jó "színésznő" amit játszik azt bárki eltudná játszani majd ha egy rendes filmben játszik lehet rá mondani h színésznő

ja és énekel. néztem róla élő fellépéseket és kb egy hangost se talált el,végig hamis volt.

és ez énekesnő??

jah és kihasználja az embereket mindig azzal jár aki éppen a leghíresebb bár megértem mivel a hangjával meg a színészi "tehetségével" nem tudna fenn maradni.

és meghazudtolta magát a Bieberes ügyben is

szóval szerintem egy szánalom a csaj

aki szereti világositson már fel,hogy mit lehet benne szeretni.


2011. márc. 16. 18:00
1 2
 11/19 April16 válasza:
100%
Igazából én sem tudom h lehet szeretni tiszta gaz :S. Hangja semmi -.- nem csak te utalod ...;)
2011. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
nem csak te utálod.
2011. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
ő is csak az a tipikus jókor volt jó helyen, a cuki pofikájával játsza el a varázslót ahogy még egy 5 éves is eltudná (talán még jobban is) aztán miért is ne kreáljunk belőle énekesnőt? hangja nincs de sebaj majd feljavítják neki hadd kajálja meg a sok kis 10 éves de majd a koncerteken égetheti magát. Majd amikor kilép a dizniből (ugye semmi sem tart örökké) kell valami hogy ne tűnjön el még cikkezzenek róla. Majd ráakaszkodik a leghíresebbekre,had beszéljenek róla. most őszintén ha nem járna Bieberrel ki beszélne/cikkezne róla?? úgyvan senki. eltünne a süllyesztőben. És hamarosan el is fog Hála az istennek. Nem nem csak te utálod. Miley-t sokkal többre tartom ő megmutatta hogy dizni nélkül is van tehetsége de Selena csak a hiresebbekkel tud fennmaradni.ennyi.gáz a csaj. nem csak te utálod.
2011. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 April16 válasza:
58%

Telljesen igaz...enis neztem elo concerteket semmi hangja nincs. :S Mindenhol o van..de nem sokaig :DDDDDDD ASD::

Miley Cyrus 100szor jobb.. neki szep a hangja TELLEG. ;))

2011. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

Selenát tényleg nem lehet szeretni,csak imádni lehet.:]

És senki sem kezdi az éneklést tökéletesen,fogadjunk,hogy ezt nem tudnád csinálni.

De igenis jó színésznő,a varázslós sorozatot is nagyon jól játssza...utálom,hogy az emberek, minden színészt/színésznőt fikáznak,hogy nem játszik jól...CSINÁLJÁK JOBBAN!!!HÁT ISTENEM....

Csak úgy közelről nem ismerem,szóval nem tudok tulajdonságokat mondani,ja és...

Selena Gomez egyszerűen gyönyörű.Fogadjunk,hogy te se vagy szebb...

2011. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
19:56, az lehet, hogy én sem tudnám jobban csinálni, viszont nekem legalább van annyi önkritikám, hogy belátom ha szar vagyok valamiben.
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Én is utálom.Egyébként nincs semmi hangja csak valami vinnyogás és csak arra való hogy kihasználja az embereket mert nem nagy szám.Jaj és hogy mindig azt mondják hogy milyen gyönyörű és szép esze meg annyi sincs mint egy általános iskolás nyolcadikosnak.Nem lenne híres kíváncsi lennék rá??
2011. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, minden jó ízlésű ember utálja :D
2012. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nem vagy egyedül engem is idegesít az a nőszemély, semmi hangja sincs és mégis oda vannak érte ezek a 8-10 éves kislányok
2014. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!