Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan is van ez a Túlélés...

Hogyan is van ez a Túlélés törvénye c. műsor?

Figyelt kérdés
Tehát van a Bear Grylls mint FŐEMBER ! Aztán még ki van vele ? 4-5 kamerás 1-2 tanácsadó ? És az élelmezésük hogy van ? tehát tényleg csak annyit eszik a bear , mint amennyit Mi is látunk ,vagy este amikor nincs kamera megesznek 1-2 hambit is ?
2011. márc. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

na, hogy? :D

Ez az egész meg van rendezve. Néha megeszik egy-két bogarat, akkor a fizetésén mennek fel a nullák... múltkor mutatta, hogy kik vannak vele... nem mutatott sok embert, de szerintem biztos többen vannak... amikor az erdő közepén alszik, ami mellesleg tele van grizlikkel, én mindig úgy képzelem el, hogy körülötte áll 5 shotgános ember.. xD hm...

2011. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édes :D Még kommenteket pls xd
2011. márc. 24. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy jó a fizuja:P Amúgy eltudom képzelni, hogy mikor kikapcsolják a kamerát normális kajákat esznek, és nem csak azt, amennyit mutatnak. Úgy tudom elképzelni, hogy mikor Bear megeszik egy undorító rovart, utánna lekapcsolják a kamerát, és gyorsan leöblíti sörrel! :D:D A kamerás mögötte sokkal nehezebb melót végez, ő a kamerát is cipeli árkon bokron át:D

Amúgy nagyon szeretem nézni a műsort, bírom Bear-t, és nem baj az sem, ha meg van rendezve, ki is hangsúlyozzák, hogy ő nem Át él, hanem Megmutatja, hogyan kell átélni.:)

2011. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

de am egyébként már minden műsor meg van rendezve szinte!

am ettől függetlenül szerintem az egyik legjobb!!: D

2011. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!