Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem kezd már fárasztó lenni...

Nem kezd már fárasztó lenni Vili és Kati esküvői felhajtása?

Figyelt kérdés
Reggel mentem mosdani, hát a csapból is ez a trutyi folyt. Kezd már felháborítóvá válni, hogy ilyen-olyan nagy pompával készülnek erre az esküvőre. Oké, legyen lagzi, meg minden, de amit ezek művelnek az már túlzás. Hát az a pénzéhes szuka is, ahogy sztárolja magát ... szerencsétlenek.
2011. márc. 30. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki az a Vili meg Kati?
2011. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ők rokonaid? Vagy a szomszédék? Mondd meg nekik, hogy kár azt a tengernyi pénzt külsőségekre költeni.
2011. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2011. márc. 30. 09:07
 4/12 anonim ***** válasza:
De nagyon ... fárasztó ... épp ma hallottam a rádióban,hogy már kertitörpét is csináltak belőlük!!! :S:S :)))
2011. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
most úgy őszintén mit vártál egy uralkodói házaspártól? Sőt még az esküvő után is ezzel fog foglalkozni a média, hogy ott mi volt.
2011. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a megszokott a őfelségééknél. Nálam is éppen a ma reggeli híreknél lett tele vele a hócipőm, hogy minden apró hülye részletét ismernem kell hetedhét országra szóló lakodalmuknak, miközben a nyomor egyre jobban elhatalmasodik országunkban, és lassan már én sem tudok miből kaját főzni a hónap végén.
2011. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lemagyarosítottad a neveket és eleinte nem tudtam, hogy kikről is beszélsz. Egyébként tényleg nagyon sokat beszélnek róluk, de hát királyi pár. Bár szebb lenne, ha inkább jótékonykodnának ilyen rngeteg pénzből, még ha csak fele annyi pénzből is rendeznék meg az esküvőt, még akkor is nagyobb program lenne, mint a normális emberek esküvője.(mert azt azért nem várhatjuk el, hogy kisebb felhajtás legyen, mint az ,átlag' embereknél)
2011. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Unalmas, a sok szegény biztos nagyon boldog látva ezt a fényűzést. Visszavehetnének, és abból a rengeteg pénzből jótékonykodhatnának, attól még királyabb lenne a királyi pár.
2011. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jótékonykodnak.

Nem keveset.

2011. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert megtehetik, és ciki is lenne, ha nem tennék... Én is heróltot kapok tőlük, ugyanolyat szarnak, mint bárki más....Mindig is utáltam, mikor sztárolnak bárkit is.... Engem már töriórákon is dühített, hogy milyen joga van a gazdag nemesuraknak, és pl. egy parasztnak... :)
2011. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!