Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nevetséges, ha a...

Szerintetek nevetséges, ha a nap 24 órájában mindig egy sztárra gondolok?

Figyelt kérdés

Akit ráadásul nem is ismerek, mivel külföldi.. és jóval idősebb nálam. Amúgy Ian somerhalder-ről beszélek. Akármit csinálok, mindig ő jut eszembe. Persze amúgy tetszik is és szeretem őt, de nem vagyok szerelmes belé meg semmi..

Hogy tudnám elfelejtetni őt a gondolataimból?

14/L


2011. márc. 31. 11:26
 1/8 anonim válasza:
Óh ilyen már nekem is volt, pedig én idősebb vagyok már 20-on felül.De azért mert unatkoztam, nem kötöttem le magam semmivel.Csak nézegettem a képeit neten meg a filmjeit mert ráértem.Aztán ahogy dolgozni kezdtem már nem is érdekelt.Foglald le magad mással.Keress új dolgot ami érdekel.engem például érdekel az akvarisztika és azzal kezdtem el foglalkozni.De ez csak egy példa.
2011. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne elfelejtened? Nem azt mondom, hogy hagyd hogy kattanásig egy sztár járjon a fejedben, de azt se hagyd, hogy kattanásig az járjon a fejedben, hogy hogyan tudnád elfelejteni, mért ne foglalkozhatnál vele?
2011. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na ez értelmes volt... de remélem azért nagyjából érted, hogy mire gondolok:)
2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen értem csak már zavaró hogy folyton ő jut eszembe vagyis elején jóvolt úgymond "álmodozni" de már unom :)
2011. márc. 31. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne felj, ezzel a korodban majdnem mindenki igy van. Majd kinovod, mikor tobb dolgod lesz es mas dolgok elvonjak a figyelmedet.
2011. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

üdvözöllek, lelkitársam! én is sokat gi

ondolok rá, és én is 14 vagyok. egyébként majd kinövöd max 6 hónap

2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé elszomorító, hogy egy hozzá hasonlóan tehetséges színész, és igazán jó ember is kiscsajok céltáblájává válik. Nem a külseje alapján kéne a színészeket megítélni, hanem hogy mennyire tehetséges. Én legalábbis így látom. Felteszem, te nem a tehetségére alapozod a fantáziálgatásaidat.
2011. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van, csak 3 sztárral egyszerre, engem nem zavar:D


16/L

2011. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!