Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek van jobb hangja Shakirán...

Kinek van jobb hangja Shakirának vagy Rihannának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Shakira
2011. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Rihannanak sokkal jobb hangja van es eloben is nagyon jo. http://www.youtube.com/watch?v=hWCQrbWUxsU


Hozzateszem, en nem szeretem az RnB-t, de a fenti linken nem is abban a stilusban nyomja. Nagyon sokfelekeppen tud enekelni, mig Shakira csak nyuszit, mert hangja nincs meg rockerkedik, kozben meg nem is rock zenet jatszik. Gondolok itt az ACDC szam borzaszto feldolgozasara. Nagyon gyenge hangja van, de ezt mar altalanos iskolaban is megmondtak neki. Shakira inkabb kulonleges hangu, nem jo hangu, de jo dalszerzo es merfoldekkel normalisabb, hetkoznapibb ember, mint Rihanna.

2011. ápr. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szerintem Rihannának van jobb hangja, nekem nem tetszik Shakira mély hangja.Rihanna meg a koncerteken is nahyon jó.alap, hogy Rihanna :D
2011. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Rihannának nagyon jó hangja van,Shakirának sem rossz,nem is lehet összehasonlítani a kettőt,mert teljesen más milyen hangjuk van...Van akinek ez jön be,van akinek az...Mind2 nagyon jó énekesnő...Ha választani kell,azért mondom Rihannát,mert erősebb hangja van és egy kicsit rockosabban is tudja nyomni,meg az r'n'b is jól áll neki,Shakirának meg majdnem ugyanolyan számai vannak...

Mondjuk élőben tényleg jobb egy fokkal mint Rihanna...

Csak azt nem értem,hogy régebben jó volt Rihanna is élőben,most meg már nem olyan jó...Lehet,hogy elfelejtett énekelni :S De jobb hangja van mint Shakirának :P

2011. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Shakirának. Pirannyától alapból kiráz a hideg...
2011. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Shakirának mióta van mély hangja? Na mindegy.

Egyik sem a kedvencem, de szerintem Rihannának van jobb hangja. Nem tudom megmagyarázni az okát, egyszerűen jobban bejön.

2011. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Shakirának jobb hangja van, meg élőben legalább táncol a színpadon (és nem is akárhogyan), nem pedig egyhelyben áll, mint a többi éneked 80 %-a, mellesleg pedig a hangterjedelme is nagyobb.
2011. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!