Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Daniela Ruah jobb...

Mi történt Daniela Ruah jobb szemével?

Figyelt kérdés

Az NCIS: Los Angelesben szoktam figyelni, hogy Daniela Ruah jobb szeme elég érdekesen fest.


Mi történt a szemével?


Szerintem az nem smink, mivel a neten talált képeken is látszik a dolog.


2011. szept. 1. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobb szemén van egy anyajegy, ettől ez a szeme sokkal sötétebbnek tűnik, mint a másik.
2011. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 3. 11:05
 3/8 mus musculus ***** válasza:
Az hogy a francba lehetséges?:O
2011. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Atees válasza:

ti miről beszéltek? nincs emmi anyajegy, nézd meg ezt a képet.

[link]

2011. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Atees válasza:

egyébként csak be kellene irni googlebe, wikipediaba:

"A jobb szemén egy könnyen felismerhető anyajegy van. A másik szeme mogyoróbarna. "

2011. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bitangjó válasza:
Atees: egyik hsz-eddel ütöd a másikat :D Am nekem tetszik a szeme úgy ahogy van ;)
2012. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemem kék a másik pedig barna úgyhogy.. De nekem nem anyajegy van a szemembe hanem asszem a pigmentektől van! :)
2013. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alapból heterokrómiás(felemás szemszín,az egyik szeme sötétbarna a másik világosbarna{biztosan láttál már olyat,akinek az egyik szeme kék a másik barna}ezt az "elváltozást" heterokrómiának nevezik) plusz van egy anyajegy a szemgolyóján :)
2014. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!