Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sp az én kritikámra válaszolt?

Sp az én kritikámra válaszolt?

Figyelt kérdés

Szóval írtam neki, egy jó hosszú levelet...

Negatív tartalmú volt. Írtam neki, ( persze nem így , hogy a pénzért váltott stílust, mert kellett neki egy új imidzs...


Írt neki még valaki ilyesmit? Vagy akkor az én levelemre válaszolt? :D


Itt:


http://www.youtube.com/watch?v=jBdGmdwezQU&feature=related


02:16-tól.



Tudom, hülye kérdés, és valószínűleg több ezren írták ezt neki,de büszke lennék magamra... :D


2011. ápr. 9. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vádolják azzal, hogy eladta magát, és így sokkal jobban keres, mint amikor az underground világban tolta, bármelyik ilyen újabb videoja alatti kommenteket nézd meg, ott több százan, túlnyomó részt ezt írják neki, semmiképp sem te vagy az egyedüli, aki ezért osztja.
2011. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén szerencsétlen gyereket! Állandóan rajta csámcsogtok,még azok is akik egyébként -nagyon utálják-... Próbálkozik a külömböző területeken és sikerrel. Lehet is irigyelni emiatt. Nincs is anyagi nyvalyája. Annyira szánalmas,hogy te arc nélkül próbálod neki megírni a frankót. Biztos besz.art a röhögéstől mikor olvasta. Na mindegy majd felnősz te is...
2011. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!