Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges, hogy a Megasztárt...

Lehetséges, hogy a Megasztárt anno. Fekete Dávid nyerte, nem pedig Király Viktor?

Figyelt kérdés
Én néztem a döntőt, és amikor a végszavazás volt, és meglett az eredmény volt egy nagy tanácstalan csönd az adásban, és nem mutatták meg, ki mennyi szavazatot kapott, ami gyanus, hanem a műsorvezető csak annyit mondott, hogy a Megasztrárt Király Viktor nyerte, de elég bizonytalanul... Lehet meg volt bundázva valami érdekből? Bár nekem mindkét énekes szimpatikus, de a Megasztár döntőjében nagyon el volt szállva magától a Király V. és ez sokaknak nem szimpatikus.
2011. ápr. 10. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN már anno az elején megmondtam hogy Király Viktor fogja nyerni, mert apuci (híres hugi) úgyis elintézi neki, pedig a srácnak annyira semmilyen hangja nincs, lehet tisztán énekel, de hogy nincs benne semmi plussz az biztos.
2011. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Hát lehet kreálni ilyen összeesküvés-elméleteket, ha ennyire unatkozol...
2011. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem idén is ez volt, nézzétek meg: Reni már azon elsírtam magát, hogy Eszenyi Enikő azt mondta neki, hogy ő Megasztár. De amikor megnyerte szinte csak mosolygott, mint aki már tudta... Meg Szíj Melinda kiesése is bunda volt, attól függetlenül, hogy én nem rajongtam érte különösebben.
2011. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Számomra is bundagyanús. Azt hiszem a Mester Tamásnak a főnöke a Király Viktor apja volt akkoriban. Nem csoda, hogy folyton dicsérte. Amúgy nekem nem tetszik se a hangja se a stílusa.
2011. ápr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!