Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anikó most ugye saját magát...

Anikó most ugye saját magát gúnyolta a riportszobában?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Anikó egy nyomorult kis patkány. Mégis mit várt,hogy majd Éva arra teszi a jelet,akire ő megparancsolja?!
2011. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez az Anikó egyszerűen undorító. Ő aljasozza le az Évát?? Hetek óta azon szervezkedik, hogy a Jerzyvel párbajozhasson, és biztosra vette, hogy visszajönne, és akkor finalista lenne. Csak mert nem úgy alakultak a dolgok, ahogy ő akarta, pattog, sipákol, ordít, de senkivel nem beszél rendesen, csak hajtja a magáét, nem engedi, hogy Éva válaszoljon neki. Akkor hol volt a nagy BARÁTSÁGA az Évával, amikor azt mondta az Éva-Gigi párbajon, h neki mindegy, ki jön vissza??? Akkor ki is a kétszínű?? Mindig oda somfordál, ahol úgy érzi, erősebbek az emberek! Egy őszinte megnyilvánulása nem volt az egész játékban! SZÍNÉSZKEDIK! Remélem Béci kiviszi, és kint hagyja a francba!
2011. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Thurston ***** válasza:
51%

Ja, eléggé krvavicces volt szerintem. Ténylegm intha saját magát gúnyolta volna.


Meg amúgy ja. Megmondja Évának, hogy mennyire nem egyenes, közben meg ő mit művelt Jerzy háta mögött? Jerzy meg még őt védi lol.

Meg amúgy is baromi gyökér módon viselkedik. Asszem őt utálom a legjobban.

2011. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Háhháhá, én akkorát röhögtem, ez az Anikó idióta. Amit mondott mind rá jellemző. Mondjuk Évára is, mert Évike is szinte megparancsolta Aleknak hogy ha ő lesz a kiválasztott akkor Anikót vigye -.- de akkor is nevetséges volt Anikó.
2011. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Thurston ***** válasza:
42%

"Évára is, mert Évike is szinte megparancsolta Aleknak hogy ha ő lesz a kiválasztott akkor Anikót vigye -.-"


Igen, de ebben az esetben is jellemző Évára az, ami miatt még mindig őt tartom az egész bagázsban a legtöbbre: nem igyekszik jobbnak mutatni magát.

2011. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%

Anikónak már rég ki kellett volna esnie. Azóta nem szimpatikus mióta azt állította hogy Alekosz "fellökte" :D

és igen nagy valószínűséggel saját magáról beszélt.

2011. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul tudjátok mi a legviccesebb az egész szituban? A kiválasztás után,éppen Bélának,meg Erzsikének panaszkodott,hogy milyen alattomos az Éva,épp csak azt nem tette hozzá,hogy azért alattomos Éva,mert nem Erzsire tette a jelet,hogy Anikó kiejthesse.
2011. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
tiszta szánalom az a nő, nagyon-nagyon remélem h Béci őt viszi ki !!!!!!! Jerzy már amúgy is egyre normálisabb sztem, inkább a r.banc Anikó essen ki!!
2011. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Én azon sz*rtam be a legjobban, amikor azt mondta, hogy Évának személyiségfejlesztő tréningre lenne szüksége... Mert nekem is pont ez jutott eszembe, csak nem Éva, hanem ANIKÓ kapcsán...:'D Egyszerűen nem tudom utálni, mert ő nem más, mint egy egy fiatal gondolkodású, kiforratlan, életről lósz*rt sem tudó lány (én beszélek, mikor én még csak 19 éves vagyok...:D), kb a naiv, álomvilágban élő, ide-oda csapódó, komolytalan 15-16 éves önmagamat látom benne. Semmi súlya nincs a szavának, mindig megmondja drámaian a tutit, aztán lehet, hogy pár nap múlva pont ahhoz az emberhez fog dörgölőzni. Komolytalan ez a lány, sokat fog még szenvedni az életben annak érdekében, hogy megtanulja, hogy mit hogyan...

Ennek ellenére idegesít, úgyhogy igazán kiejthetné a Béci ( nagy szó, hogy ilyet mondok, mert khmm...nem nagyon szeretem Ráczékat...:D).

2011. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megmondta Jerzynek, hogy úgy volt, hogy Éva ráteszi a jelet és kimennek párbajozni, Jerzy pedig helyeselt is, hogy igen ő is így gondolta, hogy ő és Anikó mennek párbajozni.És úgy látom, én vagyok itt az egyetlen, aki úgy látja, hogy Anikó azért volt ideges, mert Éva azt hazudta neki még 2 napja, hogy Jerzyre teszi a jelet.

Most gondoljatok bele: ha Anikó tudja, hogy Éva Bécire teszi, változtatni akkor sem tud a végeredményen.(mivel ha Bécit meg is fűzi, hogy Jerzyre rakja, a 2-ből Éva akkor is Bécit választja)

De ezek szerint csak szerintem volt Éva inkorrekt.

2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!