Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Brasch Bencéről?

Mit gondoltok Brasch Bencéről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
0. Vannak tőle sokkal tehetségesebbek Magyarországon, és mégsem kapnak akkora teret, mint az ilyen kis noname brasbencék. Elég szomorú...
2011. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek: azok a tehetségek is elmehettek volna egy ilyen műsor válogatására, biztos vagyok benne, hogy bekerültek volna. De ha valaki nem próbálkozik, csak a garázsban zenélget, akkor ne várja a sültgalambot.


Brash Bencéről pedig azt hittem, hogy már rég eltűnt a süllyesztőben. Ezek szerint nem.

2011. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Előzőnek: azok a tehetségek is elmehettek volna egy ilyen műsor válogatására, biztos vagyok benne, hogy bekerültek volna. De ha valaki nem próbálkozik, csak a garázsban zenélget, akkor ne várja a sültgalambot. "


Ez kifejezetten hülyeség szerintem. Egy ilyen műsor max azoknak nyújt bármit is, akiknek az az álma, hogy ilyen vivaénekessztár legyen, aki gyakorlatilag semmire nem képes azon kívül, hogy elénekelje más dalait (pont mint a Brasbence, a Tabáni, meg az összes hasonló), amit sokmindennek lehet mondani, de művészetnek nem. Ergo egy olyan ember, aki saját dalokat ír, esetleg több műfajban és több hangszeren is képzi magát, igyekszik maximálisan kifejezni magát a zenéjével, az nem fog ilyen műsorba jelentkezni. Mert felesleges.

2011. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De megmutatná magát egy akkora közönség előtt, ami előtt valószínűleg soha nem tudná. Ha valóban akkora tehetség, akkor úgyis felfigyelnek rá.
2011. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thurston ***** válasza:
0%

Nem, sajnálom, de ez még így is baromság. Persze a szádba rághatnám atomdidaktikus módon a zene-ipar és a művészet/tehetség kapcsolatát, de inkább gondolkozz még egy kicsit.


Azért elindítom a gondolatmenetet: gondolod, hogy valaki aki nem azért zenél, hogy sztár legyen, azt érdekli bármi ilyesmi? Meg azt fel fogja valaki "fedezni", mégha ott is van az orra előtt? A válasszal nem lesz ám meg a válasz arra kérdésre, hogy miért böszmeség mait mondtál, de sok sikert a további töprengéshez. (Bár a válaszaid alapján feltételezem, hogy nem látsz tovább a popzenénél.)

2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ÚTÁLOM
2011. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az első válaszoló azt mondta, hogy sokkal tehetségesebbek nem kapnak teret, erra mondtam, hogy ha jelentkeznének, akkor teret kapnának. Ennyi.
2011. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én most nem elsősorban civilekről beszélek. Van egy csomó együttes, akiknek vagy sehogy sem sikerül érvényesülni, de van olyan is, aki elvileg ismert, de igazából meg soha nem hallasz róla, mert mondjuk nincsen pénze klipet csinálni, és egy rakás pénzt kifizetnia közszolgálati adóknak, hogy az ő számait tolják.

Ott van például Torres Dani, vagy Rúzsa Magdi. Na, ők például jelentkeztek tehetségkutatóra, Magdi meg is nyerte, akkoriban Danit is nagyon imádták, ma pedig alig hallasz róluk, pedig mindketten rohadtul tehetségesek. Még Magdiról csak-csak (bár ahhoz képest, hogy mekkora tehetség, nem eleget), de Daniról például kb. semmit, pláne, amióta nem a régi együttessel játszik.

Aminek mondjuk örülök, hogy az MR2-n meg a Class FM-en is mostanság egy csomó magyart játszanak, legalább itt hallani őket.

2011. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy ilyen embereket sztárolnak Magyarországon...
2011. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egy jó hangú szimpatikus srác. Nem mondom,h egy őstehetség, de legalább VAN hangja, nem úgy, mint a többi magyar tinisztárnak (Sp, Barbee, Rami, stb...)
2011. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!