Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szakított Nick Jonas és...

Miért szakított Nick Jonas és Miley Cyrus?

Figyelt kérdés
Miért szakított Nick Jonas és Miley Cyrus? Akkoriban, amikor ez történt, még nem voltam Jonas Brothers és Miley rajongó, így nem is nagyon foglalkoztam velük, most viszont azért érdekelne, hogy hogyan történtek a dolgok. Jó, persze pontos információkat nem lehet várni, hiszen az igazi okot csak Ők tudják, mégis...én azt hallottam, hogy Selena Gomez, aki Miley barátnője volt, rámozdult Nickre, így Nick szakított Mileyval és összejött Selenával, ami miatt Miley és Selena vesztek össze...de ez nem biztos. Válaszokat kérek, nem oltogatásokat.
2011. ápr. 16. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nicknek van az a gyűrűje, hogy házasságig nem létesít senkivel sem nemi kapcsolatot, Miley meg rá akarta szedni, hogy szegje meg ezt a fogadalmát és akkor Nick megsértődött nagyon Miley-ra.
2011. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nick összejött Selenával én is ezt hallottam. Miley azért is van rosszba Selenával
2011. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen összejött azzal a selenával miley-t meg dobta..
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igeen, Mert Selena féltékeny volt Miley-re mindig is. Most meg bosszút akart állni, és rámozdult Nick-re, Miley ezt nem bírta elviselni és nem ez dobta azt, hanem közösen megbeszélték hogy ez így nem lesz jó. Aztán szakítottak. Nick Selenával járt később. Aztán (gondolom) megunták egymás és szakítottak xDD. Nagyon összevesztek, Youtube-on Selena és Deni közösen csináltak egy vidót, és ezt Miley és Mandy (az LB-je) kiparodizálták. De már jóban vannak.
2011. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Selena és *Demi
2011. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
FHÚÚ ez a selena mekkora kavaró gép :D
2011. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
selena gomezt szurnam!
2011. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ezeket a verziókat hallottam:

Miley azért járt csak Nickkel, hogy közelebb kerüljön Joe-hoz, mert igazából belé volt szerelmes, aztán Miley egyszer rámászott Joe-ra, ezt Joe elmondta Nicknek, aki kidobta (ezt én nem igazán hiszem, mert akkor miért írta volna Nick a Sorryt Miley-nak, Miley a 7 things-et, amit egy koncerten úgy énekelt hogy utálom a "testvéreidet", meg nem hiszem hogy 2 évet lehúzott volna Nick mellett csak ezért..)

mert nem volt idejük egymásra, mert mindkettőjük karrierje beindult

Nick minden áron próbálta titkolni a kapcsolatát Miley-val, de Miley az egyik koncertjén megjelent, és nyilvánosan megcsókolta, amitől Nick kibukott és szakított vele

2011. szept. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!