Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan ember az orszagban,...

Van olyan ember az orszagban, aki birja Hajdu Petert?

Figyelt kérdés
Nekem tetszett benne regebben, hogy oszinten meg merte mondani masoknak, amit gondolt, mert rakerdezni olyan dolgokra, amikre mas nem, de nem birja az onkritikat. Ez a Nagy Duett musorbol nagyon nyilvanvalova valt. Hogy mer kritizalni, ha o a legkisebb kritikanal egybol visszavag? Miert futtatjak ot? Vannak nala a musorban sokkal tehetsegesebbek is. Amit o produkal, azon max. nevetni lehet, az nem eloadas. Nem tud enekelni, tancolni, ezt o is tudja. Megis kiall es a negativ kritikatol egybol megsertodik. Van olyan ember, akinek szimpatikus ez az ember vagy egyaltalan minek van a TV-ben, ha ilyen szanalmas a viselkedese es senkinek sem tetszik?
2011. ápr. 18. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én! Én szeretem! Bár ezt a baromságot nem nézem, de amúgy valamiért csípem Hajdú Péter buráját!
2011. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose bírtam, de egyszer láttam a vacsora csatában főzni és katasztrofális volt a viselkedése, ekkor még jobban megutáltam. Rosszabb, mint egy hp (hisztis p*csa).
2011. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem jófej, csinálja a showt:)

én birom:)

2011. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a "feleség meg gyerek" körítés ellenére is tök HOMÁR a pasi.
2011. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!