Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Véleményetek szerint mekkora...

Véleményetek szerint mekkora százalékban játszott szerepet az Alekosz rajongók szavazata a párbaj végkimenetelében?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Biztos számított az is, de szerintem Béci annyira pökhendi volt, annyira tutira ment, hogy azért vesztette el a párbajt. Szerintem nem azért nyert, mert Jerzy-t annyira szeretik, hanem mert őt megutálták.
2011. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

szerintem nem olyan nagy részben mint ahogy sokan gondolják.

jerzy most sokak szemében a rendes jógyerek, ami béci volt az elején, és akiknek ez a szimpatikus azok bécitől átpártoltak jerzyhez.

meg jerzy annyira jó volt a párbajon, hogy nagyon, ilyen jól párbajozó embert én még nem láttam, még alekoszt is lepipálta. minden amit mondott értelmes volt, érthető, és logikus, nem mocskolódott, és látszott rajta hogy nagyon vissza akar menni, szerintem rengeteg embert maga mellé állított.

2011. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!