Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudom, hogy hülyeség, de:...

Tudom, hogy hülyeség, de: Lehet valahol kapni Fluoros pólót? (M. O. -n)

Figyelt kérdés
Mert ha már a Tescoba van Justin Bieber-es (pfujj), akkor miért ne lenne Fluoros? *-*
2011. ápr. 22. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pólót nem is, de fogkrémet már lehet kapni fluorosat!!!!444négy
2011. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet-e kapni, ha nem, és akarsz, akkor csináltass.
2011. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehe, a fogkrémesen mosolyogtam :D Köszike ^^
2011. ápr. 22. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Áh Magyarországon tuti nem lehet,csak max az USA-ban... :/ Szóval sajnos erről lecsúsztál.
2011. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, megpróbálom félretenni a Fluorral szemben érzett ellenszenvemet, és úgy válaszolni a kérdésre, mivel látom, hogy az első válaszolóra is normálisan reagáltál, úgyhogy miért ne.:D

Szóval, nem tudom hova valósi vagy, de vagy ahol laksz, vagy egy közeli nagyobb városban biztosan van olyan hely, ahol pár ezer forintért (1000-3000ft közt)rávasalják neked. Képet mindenképp neked kell vinned, pólót azt nem tudom, de lehet hogy jobban jársz, ha kiválasztassz egy neked megfelelő fazonú pólót, és arra csináltatod, csak nem biztos, hogy arra lehet vasalni, szóval azt meg kell kérdezni. Lehet hogy így jobban is jársz, mintha előre gyártott póló lenne, mert egyrészt nem találkozol össze vele az utcán máson, te választod ki a képet és ha szerencséd van a pólót is.

Remélem segítettem.

2011. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés :D Az eddigieket is megköszönöm. És normális kép is jó, vagy speciális, vasalhatós kép kell? Nógrád megyei vagyok, legközelebbi város Balassagyarmat.
2011. ápr. 23. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Balassagyarmaton kizártnak tartom, hogy ne legyen hely,ahol ezt megcsinálják. Az interneten szerintem tudsz tájékozódni, mert annyira pontos infóim nincsenek erről.:)
2011. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Nem Fluoros, de az Ő terméke :D


Meg hogy rendes kép is jó nekik, vagy speciális vasalható kell?

2011. ápr. 23. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
www.yepyep.hu ez fluor webshopja! itt nyugottan megrendelheted, amilyet szeretnél. kiszállítás 1000ft és a pólók sem agyon drágák.
2011. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!