Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Hadházi Lászlót?

Szeretitek Hadházi Lászlót?

Figyelt kérdés
Melyik MI KÉRÜNK ELNÉZÉST adásban volt ahol azt javasolta ((Hadházi László)) hogy a "sörnyitot" (szabadságszobrot) cseréljék ki SpongyaBob-ra?
2011. ápr. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, de az a fickó egy idióta pojáca. Kb. annyira vicces, mint egy száraz zsemle...
2011. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Le veled!!!

Én imádom, és igaz, hogy apám lehetne, de mádom az ilyen pasikat, és szerintem rohadt vicces is::D És olyan ellenállhatatlan a mosolya:))

2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a kérdésre te se válaszoltál xd
2011. ápr. 29. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
De, a fő kérdésre válaszoltam:) De akkor a 2.-ra is válaszolok. Nem tudom.
2011. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a poénokat érteni kell ,nem bírálni. Ha nem tetszik ne hallgasd! Egyébként jó humoristának tartom.
2011. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
egyáltalán nem vicces, semmi köze a humorhoz, csak erőlködik, próbál jópofa lenni, de nem igazán megy neki..
2011. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

nem humorista, szomorú, hogy ilyen emberek viszik egyre lejjebb a humor színvonalát..

Hol vannak ezek a showder klubosok Hofihoz képest??

hadházi, aranyosi, dombóvári??? csak hőbörögnek, fröcsögnek..

A fő témák az alkohol, züllés, szarás, hányás, fingás, szerintük ez a jó humorforrás, fényévekre vannak az igazi szellemességtől, az érzékeny, finom humortól.

Az ő humorukon talán röhögnek páran, de nincs benne több. Inkább émelyítő mint szeretnivaló.


Az igazi humortól vidám leszel és mondanivalója is van..

2011. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a humoruktól vidám leszek, és sokszor mondanivalója is van, szóval szerintem igazi humor:D

Ez meg - már ne haragudj - simán sznobság, amit itt te mondasz. Azt megértem, hogy mondjuk Hadházit nem bírod, de te itt most az összes stand up-os előadót egy kalap alá veszed. Pedig nem mindegyik csak "az alkohol, züllés, szarás, hányás, fingás" témakörben humorizál - amúgy megjegyzem, ez is nagy hülyeség, szerintem te egész életedben láttál egy Kiss Ádám előadást, és most ezzel mosod össze az egészet, szerintem a stand up-ban egy csomó igényes humorista van. Hadházi is az.

Persze én nem mondom, hogy Hofi nem jó, mert tényleg nagy humorista volt, bár én magát az embert nem bírtam annyira.

" igazi szellemesség, az érzékeny, finom humor"

Hát, az érzékeny, finom humor részével nem tudok mit kezdeni, de az igazi szellemességre csak annyit, hogy nézz vissza egy pár showder klub előadást, mielőtt kritikát írsz;)

http://www.youtube.com/watch?v=3ZkobYpTG9E&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Zct-TKiDdic&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pfv5hIzowxk&feature=related

hát, ízlések és pofonok, de szerintem hatalmas:D:D

2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!