Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan kell rajongói levelet...

Hogyan kell rajongói levelet küldeni egy külföldi hírességnek?

Figyelt kérdés

Konkrétan Summer Glau-nak szeretnék egy levelet küldeni (néhány soros üzenet + fénykép aláírásra). Itt röviden le van írva, hogy kell: [link] de nem teljesen világos.


Bármilyen méretű lehet a boríték? Megad egy méretet, de az csak amerikai küldésre vonatkozik. Mi az az "international reply coupons", kb. mennyibe kerül?


Még sose küldtem külföldre levelet, ezért kérek segítséget.


2011. ápr. 25. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia én már írtam, és kaptam is vissza választ! igaz hiogy ilyen előre-gyártott levelet, és fénképet, de akkor is VÁLASZT!

ha megvan az autogram címe, akkor angolul kell írnod neki. ha ez megvan, beleteszed egy borítékba, ráírod a címet úgy, ahogy láttad, és a bal felső sarokba pedig a saját címedet, így:

Kis Annamária

Budapest

Pillangó utca 12.

1145.

Hungary, Magyarország


vagyis ilyen sorrendben (ez egy kitalált cím volt, a saját címedet írd oda)


jól ragaszd le celluxxal is a borítékot. olvashatóan írd rá, és ne ceruzával, de legyen elmosódva amit írtál.


elsőbbségivel küldd. akkor biztos hogy megérkezik, és pár forinttal drágább csak.

add fel, és kész.

nem a lakására kapja, hanem egy iroda kapja a leveleket. nem olvassák el a levelet, hanem HA válaszolnak, (mert nem minden sztár küld választ) egy előre legyártott levelet kapsz vissza. ezt a levelet a sztárod írta, mondjuk évszakonta ír egyet. leírja mit csinál a hónapokban stb stb. a kérdéseidre nem fog válaszolni. minden rajongó ugyanazt a levelet kapja vissza,. emellett egy fénmyképet is kapsz az aláírásával, az is fénymásolt, sokszorosított példány.

a leveledet lehet hogy továbbítják neki, lehet hogy nem. lehet hogy minden levelet megkap, és ő eldönti melyiket olvassa el, vagy egyiket se olvassa el. vagy az irodában elolvassák a leveleket (a tied is), és a különleges, érdekes leveleket továbbítják neki.

telefonszámot, lakcímet, e-mail címet, magánéleti dolgokat sosem adnak meg.

mivel külföldre megy a leveled, nem 100% hogy meg is érkezik, a posta sosem 100%-osan megbízható, de általában az.

a válasz nem garantált, de én kaptam választ Emma Watsontól, és Evanna Lynch-től.. :)))


ha egyéb kérdésed van, írjprivit, válaszolok rá.

2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!