Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Rubint Rékát?

Miért utáljátok Rubint Rékát?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge ne vegye magára:) És nem vitatkozni akarok, csak érdekelne, miért szidja őt 10-ből 9 ember.
2011. ápr. 27. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mert könnyű 1000 ft/kilója lisztet ajnározni,hogy mennyire egészségesen lehet vele főzni, úgy hogy Ő havi 1 milliót keres.És azt mondogatni közben,hogy mennyire könnyű egészségesen enni..Ezért utálom az Update marhaságát, mert a márkát kell megfizetni vele.

És smink nélkül úgy néz ki mint egy férfi már.

2011. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
nekem semmi bajom vele, de talán kicsit azért, mert a "feje" ellenszenves. Erről nem tehet, ilyen a kisugárzása.
2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, én sem eszem a update lisztet, de enélkül is fogytam 10 kilót az Update-tal 1,5 éve, szóval a kettő nem függ egymástól:) Nekem sincs pénzem megvenni azt a lisztet, de ezért miért kéne utálnom őket? ha egyszer az az ára, az az ára. A barátnőmet sem utálom, csak mert neki 60x annyi pénze van mint nekem.
2011. ápr. 27. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom.
2011. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindenütt ott vannak. Felpontozom az elsőt!
2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert mindenütt ott vannakxD Úristen... Hát, a való világosok is "mindenütt ott vannak", hozzájuk képest Rékáék nincsenek is seholxD Ráadául ők semmit nem tettek le az asztalra, szóval...
2011. ápr. 28. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Elismerem a kitartását, önfegyelmét, de nem kell azt hinni, hogy minden anyuka súlyproblémás. Nekem is van három, és talán ha 51 kg vagyok.

Viszont az nem tetszik, hogy minden fontos pillanatukat közzéteszik, pár hetes gyerek mellett 4 órás élő adásban az első sorban virítanak... (lsd. Nagy duett péntekenként, nekik nagyon fontos ott szurkolni élőben a Hajdú Péternek:((

2011. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, igazából ez a része - a bulvár - engem annyira nem érdekel. Csak néha olvasom egy-két oldalon, hogy valami kegyetlenül szidják őket. Szerintem azért egyáltalán nem olyan gázak, szerintem.

Imádom az edzéseit, neki köszönhetően szerettem meg a súlyzós edzéseket. Személyesen is találkoztam már vele - akakreform órán is voltam. Szerintem tök kedves és közvetlen mindenkivel, és egyáltalán nem nagyképű. Hibája meg mindenkinek van.

2011. ápr. 29. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Amióta elolvastam Norbi könyvét, már nem ellenszenves a Norbi sem, Rékát pedig akkor szerettem meg, amikor elkezdte az 5perces edzéseit. Nekem egyikőjükkel sincs bajom, talán inkább irigy vagyok Réka alakjára, kitartására és életvitelére, viszont mindenkinek megvan a maga keresztje, feltehetően neki is.
2011. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Sokan azért utálják őket mert irigyek. Akiknek nincs kitartásuk, de van jóóó nagy túlsúlyuk.:)

Egyébként pedig nyugodtan lehet norbi után csinálni: tessék kitalálni egy olyan komplett életmódprogramot, amivel bármit ehetsz és fogysz. Hajrá!:)

2011. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!