Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cserélnél most Kate Middletonnal?

Cserélnél most Kate Middletonnal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem cserélnék! Egyrészt Vili sem tetszik, másrészt mi csak a csillogást látjuk, de neki biztos nem olyan jó, mint ahogy a cikkek lehozzák.
2011. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
100%

Most igen, de később már lehet hogy nem. Most minden úgy alakul neki mint egy mesében, de nincs mindig könnyű élete egy hercegnőnek. [link]

15/L

2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Ez naz utolsó belinkelt!!!!Ha ez igaz én akkor koccoltam volna le!!!És hogy ő ELSZOMORODOTT amikor aláirta hogy lemond a jövendőbeli gyerekeiről válás esetén!Pfff...hát én nem elszomorodtam volna,hanem ugy leléptem volna,mint a szél.
2011. ápr. 28. 21:04
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélnék vele. Amellett hogy sokkal öregebb mint én, az egész élete szigorban fog telni, nevetséges szabályokat és illemeket kell betartania, minden mozdulatára figyelnek majd a paparazzók, meg van neki szabva minden, mellesleg esküvő előtt egy kőkemény nőgyógyászati vizsgálaton is túl kellett esnie. A pasi is bűnranda. Én ha elmegyek párom családjához ebédelni nem azt akarom lesni a nagymama mikor teszi le az evőeszközöket hogy nekem is lekelljen.


17/L

2011. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen azt mondanám hogy igen, de jobban belegondolva nem biztos...Vilmost elfogadnám még ha kopaszodik is, de az a sok szabály, hogy nem veheti fel azt amit szeretne, nem csinálhat azt amit szeretne, nem olyan suliba járathatja majd a gyerekeit ahová szeretné, nem nevelheti majd őket ahogy szeretné + rengeteg eseményen részt kell majd vennie (kb élete végéig, vagy addig amíg házasok...) illetve nap mint nap fotósok fogják őt kísérni, alig lesz élete. Ehhez nagyon erős idegzetűnek kell lennie, bár gondolom már megedződött az évek alatt.
2011. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
48%
A cikk kicsit ellentmondásos, ha Vilmosnál maradnak a gyerekek, Kate miért kap gyerektartást? Azért nem kell mindent elhinni, amit leírnak...
2011. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Az nem gyerektartás, hanem asszonytartás.

Ez két külön fogalom.

2011. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Hát vele nem cserélnék, nem akarnám Vilmost meg azt a hatalmas felhajtást. Azt mondjuk szeretném ha a férjem lenne olyan gazdag (((:
2011. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
76%

Ez a cikk nagyon durva. Le kell mondani a gyerekeiről és nem is láthatja őket? Hát kapja már be a királyi család ha ez igaz. Most ha megromlik a kapcsolatuk akkor is együtt kell maradni, hogy láthassa őket? Tudod kinek kéne ez...

Jó persze szkeptikus vagyok, de ha igaz akkor ez gáz.

2011. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!