Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik híres sztárpáros...

Melyik híres sztárpáros életét irigyled? Kivel cserélnél?

Figyelt kérdés

A részemről: Peter Facinelli - Jennie Garth, Jessica Alba - Cash Warren duók női tagja gondolkozás nélkül lennék. :)

Ti? Nektek ki testesíti meg az "álompárt" a hírességek közül?

[Hangsúlyozom: hírességek közül!]

Bunkóért lefele, értelmesért felfele kéz! :)

Ja, és még annyit, hogy lehetőleg ne két hete legyenek együtt... :)


2011. máj. 11. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Johnny Depp-Vanessa Paradis. Lennék Vanessa helyében, mert csodás emberre akadt, aki vicces, okos, jó ember, és ennek tetejében még jól is néz ki. De reálisan nem cserélnék egyikkel sem, várom a saját hercegemet :)
2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint senkivel nem cserélnék, 1részt, mert ez az én életem, másrészt, mert ezt a szart senkinek nem kívánom.
2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Vilmos és Kate. :D


Viccet félretéve: egyikkel sem cserélnék. Amit mi tudunk róluk, az csak egy cukormázas felszín, és ki tudja, mi van a mélyben. Lehet, pont ott dúl a legnagyobb vihar, ahol minden tökéletesnek látszik.

A legtöbb ilyen sztárpár elég boldogtalan, rettentő sok a válás, sok a botrány, és ugyanúgy érik őket is személyes tragédiák, mint bárki emberfiát.


Munkát és fizetést BÁRMELYIKKEL szívesen cserélnék, (eggyel-eggyel férjet is egy éjszakára ;D) de életet nem.

2011. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Fekete Pákó meg a szőke csaja. Én lennék Fekete Pákó, a csajszit egyböl lecserélném egy vörösre és mikor behívnának adóhivatali ellenőrzésre akkor csak hebegnék-habognék, de itt kivételesen jogosan, tuti elengednének.


- aaaa, aaaa, app, app, aaapp, aappeek..kk, kik az apek, milyen hapek? nincs penzem, volt nincs, nem is volt.


Elég lenne a gyatra nyelvtudás és minden bírósági ügyet átvészelnék, élhetnék a vörös csajjal mint marci hevesen.

2011. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, Jensen Ackles - Danneel Harris is elég erősen benne van a topban nálam :)

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2011. máj. 11. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Vááááá, Fekete pákóóóóóóóóóó :D:D:D.Ez nagy volt :D:D...
2011. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Uccsó vagyok. Ez a Fekete páros télleg megfogott :D:D:D:D:D:D::D. Nagyon ott van :D:D:D:D:D:D.
2011. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki életét nem irigylem, sztárokét meg főleg nem, így nem cserélnék senkivel.
2011. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Brad Pitt - Angelina Jolie? A legnagyobb dilemmám az lenne, hogy melyikükkel cseréljek :D
2011. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

annyira nem vagyok jártas a sztárok magánéletében, de nem is érdekel, h ki kivel kavar épp :D

mindenesetre néznék ki úgy mint Rachel McAdams, és jól jönne, ha Bradley Cooper lenne a pasim :D mondjuk kiegyeznék Jake Gyllenhaallal is, de ő tudtommal elég alacsony gyerek.

2011. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!