Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gagát a zenéért szeretik,...

Lady Gagát a zenéért szeretik, vagy jó nőnek is számít?

Figyelt kérdés
A Poker face "idejében" még jó nőnek is tartottam, de ahogy az utóbbi időben a klippekben kinéz, pl. Born this way-ben én nem mondanám jó nőnek. Más az, hogy extravagáns. Szerintetek?
2011. ápr. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért szeretik, mert futtatja a média, és a sok popper azt gondolja, hogy ha Marcsi, Pisti és Józsi is szereti Lédi Gágát, akkor biztosan jó és menő...
2011. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tessék, ilyen volt eredetiben, mielőtt hidrogénszőke sablontyúkot csináltatott volna magából.


[link]


Szerinted jó nő? :D

2011. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt gigamegaazupersztár lett volna egy tök átlagos kinézetű, nem túl szép csaj volt. A poker facbe meg egy hidrogénezett hajú, szolis p*csának tűnt. Soha nem volt jó nő.
2011. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah jah. És mi a véleményetek a Born this way-ről. Tudom, hogy smink, meg ilyen szilikon izé van az arcán, meg a vállán, hogy rohadt csontosnak tűnjön, de anélkül is szerintem nagyon vékony, nem? Meg alacsony is.
2011. ápr. 29. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég vékony ja. De az, hogy alacsony nem lenne baj (bár nem tudom hány cm). Annyi gyönyörű alacsony nő van... pl. Eva Longoria, Kylie Minogue, Shakira!!!!, Salma Hayek mind 160 cm alatt.
2011. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lady Gaga amúgy 155 centi, több helyen is olvastam már. Egyébként a pasik az alacsonyabb csajszikat jobban szeretik azért is, mert a nagyon magas lányoknak egyáltalán nincs alakjuk, és azért is mert tarumaként élik meg, ha a csaj magasabb náluk, mert törpének érzik magukat... nade visszatérve a kérdésedre: Szerintem a zenéje miatt szeretik, legalábbis én igen :)) 13/L
2011. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt szerintem kifejezetten szép http://www.youtube.com/watch?v=Xbzmw3d11Pg


Alapvetően én (női szemmel) nem látom jó nőnek,de nem is kell mindenkinek tipikus szépségnek lenni ,szerintem. Az meg már rég rossz,ha egy énekest ,azért szeret valaki mert "jó nő". Meg van a varázsa ennek is.:)


Amúgy szerintem elég vékony,de a klipekben nagyon "megcsinálják",mert koncertfelvételeken azért nem ennyire. Inkább az a gond,hogy olyan formátlan.:)

2011. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lofejű csontos hermában miszépvan? SEMMI! a zenéje se mindig jo...
2011. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!