Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Laci betyár és mit...

Ki az a Laci betyár és mit tett le az asztalra h ennyit van a tv-ben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor novemberben indult a VV4, ő is beköltözött pár napra Győziékkel+Voksán Virággal. Akkor elkezdték nyomatni egy kis ideig, de azelőtt én sem hallottam róla.
2011. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Mit tett le az asztalra? A sáros gumicsizmát...
2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
ha már ilyen hangnembe kérdezed. magyarázd már el nekem h Selena Gomeza mit tett le az asztalra? SP mit tett le az asztalra? Barbeeka mit tett le az asztalra? és még sorolhatnám ez csak pár példa volt
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Gomez
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az első kommentelővel értek egyet, azelőtt én se hallottam róla.

amúgy kedves utolsó vál

aszoló.. csak tájékoztatlak h rohadtul nem bírom ezeket az előadókat, sőt egyenesen utálom és nem értem h ők is mitől nagy cuccok.. nagy nulla az összes, de róluk legalább tudok valamit.. de róla még életemben nem hallottam és nem tudtam h hirtelen mitől lett ilyen felkapott.. és milyen hangnemben kérdeztem ha szabad megtudnom? :) normálisan megkérdeztem mert nem tudok róla semmit, amúgy meg te beszéltél bunkó hangnembe és csak a hülyesget beszéled mert a kérdésemre kellett volna válaszolnod.. ennyi.:)


köszönöm az értelmes kommenteket. :)

2011. máj. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!