Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez az Alekosz? Egész nap ő...

Ki ez az Alekosz? Egész nap ő volt ma a tévében, mit tett le az asztalra?

Figyelt kérdés
Ma láttam először, külföldön voltam fél évig konferencia-körúton. Azt sem értem, hogy, ha ő az okostojás, akkor miért dolgozott biztonsági őrként?
2011. máj. 9. 00:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem, az okostojás most te vagy. Miért kell különcködnöd?
2011. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
nyert 12 millát,autót,fullos lakást,utazást, legnézettem Magyar műsor nyertese,amit te nem mondhatsz el magadról,úgyhogy mielőtt lenéznéd nézz körbe magad körül
2011. máj. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem különcködöm. De én már letettem már valamit az asztalra. De igazad van, én nem VV4-t, hanem OKTV-t nyertem, ha már ez mond neked valamit. Matematikusi és fizikusi diplomám van. Egyetemi tanár vagyok a torontói egyetemen.
2011. máj. 9. 01:22
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
mégse mutatnak a tévében,nincs milliós rajongó táborod,hmmm valami nem passzol
2011. máj. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor inkább ne süllyedj le ilyen kérdések szintjére. Alekosz egy senki.
2011. máj. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ezt úgy nevezik, hogy pünkösdi királyság. Többségükre egy év múlva már senki sem emlékszik, a nevükre sem.


Ezek az emberek azt bizonyítják be, hogy ki tudják törölni a seggüket, és le tudnak naponta fürödni. Élnek és meghalnak, semmi több.

2011. máj. 9. 01:34
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
mellesleg hol hinném el a diplomád meg a torontói állásod xD kit nézel hülyének? kérdésedben nem tudod ki ez,annak leírásában még azt is tudod mivel foglalkozott fél éve,már bocs ilyen IQ,val egy szakmunkást is nehezen hiszek el rólad,csak egy irigy gyári munkás vagy,gyári munkás inteligenciával
2011. máj. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj már, lehetsz te akárki, ha ekkora beképzelt nagy arcod van! Tudod, minden diplomádat, tudományodat lenullázza az ilyen öntelt viselkedés. Kis emberséget, alázatot tanulj, az igazán nagy emberek alázatosak, nem kérkednek.
2011. máj. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem kell annyira paranoiásnak lenni.

Rákerestem a nevére az interneten, elolvastam néhány cikket, nem szeretek teljesen tájékozatlanul topikot nyitni.

2011. máj. 9. 01:52
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérdésben még azt sem tudtad állítólag,hogy ki az,utána meg az első kommentben már írtad,hogy a VV4 nyertese.Ha közben megnézted hogy ki az,akkor miért nem a kérdés kiírása előtt kerestél rá????
2011. máj. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!