Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magazinban a legtöbb...

Melyik magazinban a legtöbb érdekes bulvár hír? Best, Hot! Vagy Story magazin? Főleg a külföldi bulvár hírek érdekelnek, magyarok közül a lerágott csontok nem, példa lent.

Figyelt kérdés

Ezektől falra mászok: Hajdú-Sarka, Gombos, Bochkor-Boros, Rippelék, Korda-Balázs, Balássy-Varga, Bereczki-Szinetár stb.

Aki a bulvárt szereti (főleg külföldi bulvár) és nem a női magazin jelleget keresi (nem érdekel diéta, meg boldog magyar családok karácsonya és "idilli házasságunk van" cikkek stb) annak melyikre érdemes előfizetni?


2011. máj. 3. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanaz van mindegyikben, én már jártam úgy, hogy találomra vettem kettőt a felsoroltak közül és szinte ugyanazok a cikkek voltak benne... azt hiszem, valamelyik kettő össze is tartozik.
2011. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, a Best és a Story tartoznak egy kiadóhoz. Először a Story volt a bulvárosabb, utána a Best lett az. Aztán megjelent a Hot! és az ütött mindent, az szigorúan kedveskedés nélküli bulvárként kezdte, de az is megváltozott és beállt a sorba.

Most már nem tudom melyik a leginkább bulváros, ami nem mézesmázos-behízelkedős fajta.

Szerintetek?

2011. máj. 4. 14:36
 3/3 anonim válasza:

A legeslegjobb: [link]

Sok híres cikkük van!

2014. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!