Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereted Alekoszt?

Szereted Alekoszt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mást sem, akit nem ismerek. De őt mégcsak nem is nagyon kedvelem. Sőt, sok belőle. Az új műsorát nem nézem.
2011. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a családom, a barátaimat, az életet, a finom borokat, a mákos gubát, na de alekoszt?!


Nem szimpatikus ember!! Próbál többnek látszani, öntelt, lenéző, és sokat piál.

2011. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosan tudod hogy szeretjük-e vagy sem, amúgy meg ne tedd már fel azt a kérdést amit előtted már számtalanszor feltettek, ezzel csak magadat égeted
2011. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt a kerdest meg nem tettek fel, csak azt, hogy 'miert szereted Alekoszt?'

Megvalasztottak a VV nyertesenek, maris uj musora van es a csapbol is o folyik. Ezek utan egyaltalan nem tudom a valaszt!

2011. máj. 13. 14:48
 5/7 anonim válasza:

Jó, de az egyértelmű, hogy az ilyen műsorokban nem a "nézői szavazat" a lényeg... Ez csupán a jó sok pénzszerzés része. Ezek a műsorok (megasztár, x faktor, csillag születik, valóvilág stb.) mind komoly forgatókönyvek szerint mennek ;D ezt jobb ha tudjuk mielőtt küldözgetjük jópénzért a "mindent eldöntő" sms-eket...


Az eredeti kérdéshez visszatérve pedig nekem nem szimpatikus. Mármint VALAMIKOR, NÉHA az volt a VV-ben, de ez hogy csajt keres a tv-ben... Ez szerintem a legallja. A csajok részéről is szerintem inkább csak a pénzről szól, mint nem Alekosz figyelemfelkeltő testalkatáról. ;D

2011. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alekoszt aki akkora egy gyik h az durva. Komolyan nem tudom mit lehet egyáltalán rajta enni.Ha az ilyenböl lesz sztár akk elég bajuk van
2011. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam már alapból kiesik az aki egy ilyen valóvilág szintü műsorba jelentkezik,szóval utálom mindet főleg alekoszt és igaza van az egyik elöttem szólónak a pénzcsinálásról szol az egész rtl-klubb sőt szinte majdnem minden erről szól a médiában és talán még a világban is
2011. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!