Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Janicsák Veca és Ákos egy pár?

Janicsák Veca és Ákos egy pár?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
atyaúristen. dehogy is. már énekelni sem lehet, anélkül, hogy össze ne boronálnák őket..
2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
ki az a Janicsák Veca?
2011. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak duettet énekelnek, am is Ákosnak van felesége
2011. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D:D Hehehe:D Ákos az enyém^^:D Egyébként a duettből asszociáltál?:D
2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali:)

Hááát, szerintem is vibrált körülöttük a levegő a színpadon, attól függetlenül, hogy duett volt. És ahogy néha egymásra néztek...

Amúgy nem különösebben érdekel. A "felesége van és négy gyereke" című ellenérvre pedig inkább nem is reagálnék.

Amúgy ha a Vecával nem is volt semmi, szerintem biztos voltak akpcsolatai. Mondjuk én egy-egy dalszövegéből asszociáltam erre (az Érintő is egy ilyen szám). Persze lehet, hogy én értem félre őket, nem kizárt:)

Egy éve még unokatestvérem mondott valamit, de egyrészt hülye pletykának tartom, másrészt meg már nem is nagyon emlékszem rá. Valami olyasmit mondott, hogy az egyik barátnője Solymáron él, és annak volt valami ismerőse, aki egy nagyon szép bolti eladó volt, és hogy az a csaj állítólag az Ákos szeretője volt, de már nem emléksze, hogy ezt mire alapozta, vagy mi is volt tulajdonképpen. Szokásos buta pletykána tartottam, úgyhogy nem maradt meg agyban:) De hát ki tudja... Vagy igaz, vagy nem:)

2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!