Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van vki rajtam kívül aki...

Van vki rajtam kívül aki gyűlöli janicsák vecát? Szándékosan írtam így.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölni nem gyűlölöm,hiszen nem ismerem,soha nem ártott nekem,soha nem bántott meg.Bár nem szeretem hallgatni a hangját,és mivel ez nem kötelező így nem is foglalkozom vele..Nem hallgatom ahogy énekel,és nem érdekel hogy mi történt vele vagy mi nem történt vele.De gyűlölni nem gyűlölöm...
2011. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
igen van. :D megnyugtató, akkor nem én vagyok az egyetlen. egyszerűen irritál...
2011. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gyűlölsz egy olyan embert, akit egyáltalán nem is ismersz, és halvány fogalmad nincs h milyen ő -.-"""

Én irántad most csak szánalmat tudok érezni -_-

Veca az egyik legnormálisabb, legaranyosabb sztár!! te pedig egy idióta vagy..

2011. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért te mindenkit szeretsz? De jó neked.
2011. ápr. 17. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretek mindenkit, de viszont olyan embert nem gyűlölök, akit nem ismerek.
2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van magyar aki utálja pl Justin Biebert-t. Nem tini vagyok azt megjegyzem csak ez jutott eszembe. És azt se ismerik mégis utálják. Egyéb problémád?
2011. ápr. 17. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy gyűlölhetsz olyan embert akit nem ismersz aki soha egy szót nem szólt hozzád.

OKÉ:Nem tetszik a hangja,az is oké,hogy nem szereted ahogy énekel,vagy nem tetszik a megjelenése..Ez rendben is van...De hogy gyűlölni?? Te nem vagy tisztábban a "gyűlölni" szó jelentésével..

2011. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
de Justint igen utálják az egy dolog, viszont te nem azt mondtad h utálod a Vecát, hanem h egyenesen gyűlölöd, tudod a két szó között van egy kis különbség.
2011. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó akk ne válaszoljatok!!!! Csőváz.
2011. ápr. 17. 20:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de hülyegyerek lehetsz-.-

Mit okoskodsz? Nem szeretem a hangját, nem tudom miért vannak érte oda ennyien, mi benne olyan nagy szám. Ennyi. Miért gyűlölném? Általában az ellenségeimet sem gyűlölöm, max nem bírom és kerülöm őket. Akkor egy olyan embert, akit nem ismerek, miért utáljak? Amúgy meg büszke lehetsz, hogy szándékosan ilyen hülye kérdéseket írsz ki.

Csőváz neked is.

2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!