Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, ha egy lány...

Miért van az, ha egy lány utál egy hires csajt akkor azt mondják, hogy irigy rá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
na látod ezt én is szeretném tudni...
2011. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én pl. utálom Miley Cyrust de viszont nagyon jó alakja van azt nagyon irigylem *.*


de például utálom Rihannát és leállt velem egy kiscsaj veszekedni, hogy csak irigy vagyok a hangjára meg a kinézetére. hát én ugyan nem -.-'


szóval van is benne igazság, meg nincs is :D

2011. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én is pont rihannát utálom,de nagyon erre beszólogatnak,hogy én vagyok rib**n meg irigy...LoL!!Csak egyszerüen nem birom nézni a pofáját!
2011. máj. 19. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én még annyira sem foglalkozom ezekkel, hogy utáljam őket...
2011. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de hát ha mindenhol ők vannak akkor nem lehet nem foglalkozni velük!!!!!!
2011. máj. 19. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
én Selena Gomezt utálom. és el is tudnám mondani h miért mégis mondják h irigy vok rá
2011. máj. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj csajok,azért mondják ezt ,mert valószínűleg azt mutatjátok ,hogy irigyek vagytok. :D Persze én sem szeretek mindenkit, vannak akik idegesítenek,de még soha nem "vádoltak meg " azzal,hogy irigy vagyok rájuk ,mert nem foglalkozom annyit velük. Ez kb abban nyilvánul meg ,hogy ha meghallom a zenéjét elkapcsolok, vagy max ha kérdezik elmondom hogy nem szeretem. DE mondjuk valaki úton útfélen ,mindenkinek hangoztatja ,hogy mennyire utálja XY-t,és mással sem foglalkozik csak szidja ,akkor az valljuk be elég gyanús. ;)

Az "utálatot" is erősnek érzem,mert ...persze nem szeretünk mindenkit ,de nem kéne hogy annyira érdekeljen valaki ,hogy utáljuk.


18/L

2011. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem, ha valaki nagyon nem szeret valakit,akkor mutassa csak ki, ha azt akarja! Én is mindig mondom, hogy hű, de útálom ezt vagy azt!

Azért mondják ezt az őrült fan-ok( :) ) mert nem bírják elviselni, hogy nem osztod a véleményüket, és erre a visszaszólásra nem lehet mit mondani.

(Legalábbis ez is egy lehetőség)


Am. meg ez a "18/L" midnenhova ilyen "okosakat" írogat, mintha mindentkit ki akarna osztani.

2011. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm, én vagyok az a "18/L" (nyilván az egyetlen az oldalon -.- ) és nem értem mi bajod van. Írd nekem ha valami bajod van ,jó? És még egy kérdésnél sem szólt senki nekem ,hogy én mit írok.

Egyébként meg ,bocs ,hogy van véleményem... Ha valaki feltesz egy kérdést,arra válaszolnak az emberek. Te meg ahogy nézem még "okosat" sem bírtál írni,szóval nem értem miért engem bírálsz.

Megszoktam,hogy az emberek nehezen viselik ,ha valakinek van véleménye és vállalja is. Ezért nem vagyok hajlandó elnézést kérni senkitől. Ha nem tetszik ne reagálj rá,vagy fejtsd ki te is a TE VÉLEMÉNYEDET,de ne RÓLAM ismeretlenül,hanem a kérdésről. Köszi.

2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát csáje minek kell veszekedni??? :D
2011. jún. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!