Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ismerőseim azt mondják,...

Az ismerőseim azt mondják, hogy hülye vagyok mert szeretem a Star Warst :S 17 éves vagyok (lány) szerintem ez egy normális dolog, hogy szeretem. Vagy ez most tényleg gond?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
dehogyis gond :D én is pont most néztem végig a film+on megint az egyik részt :D (22/L) :)
2010. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is szeretem. :D

15/L

2010. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
énis :D 15/L
2010. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek van kedvenc filmje:) ha neked az jön be akk válald fel nyugodtan:) ne törődj ilyen téren mások véleményével azt nézel amit akarsz:D
2010. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit mondana az ismerősöd a páromra? Megrögzött Star Wars rajongó gyerekkora óta. Egy csomó bábuja, szobra van, 3 fénykardja.
2010. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a star wars egy egyedi nagyszerű alkotású film, ami szinte már kultusz.én 15 vagyok, egy egy éve rajongok érte brutálisan(kisebb koromban is szerettem, csak nem pár részt láttam benne) és felér minden eddigi nagy sztorival.ezt twilight sagat is beleértem, ami egy nagy szart sem ér.

lehet, hogy régi, de fantasztikus, és tanulságos is.ráaádsul hayden irtó helyes benne...

ai nem szerenté, az csak lány lehet, aki nem szereti a lövöldözős filmet.

a star wars sosem fog lejárni, a bátyám 20éves haervaji is a Clone Wars animációs meésről dumcsiznak.

amerika egy nagy híressége, ők biztos nagyon büszkék rá.

ezért nem nagyon szeretem magyarországot se, youtobe on fenn van egy csomó videű star wars felvonulásokról(2009_2010)

bennük legalább van egy kis becsülés.ő.vagymi.

2010. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, és ismerek más hasonló korúakat is, akik SW-rajongók.

Az ismerőseidnek más íz ízlése, ennyi. Hozzátenném: a tiéd a jó :)

2012. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!