Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaley Krystal mitől ismert,...

Kaley Krystal mitől ismert, és mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:07
 1/10 anonim válasza:
Színes haj, sok Facebook ismerős, színvonalas blogbejegyzések... Meg volt valami vitája valami scene modellel... De egyébként láttam már a csajt agyszinten is, pedig én kedvesnek ismerem...
2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
utánozza Kulcsár Krisztát.. :) mindenben.. ezt jó ha tudod róla.. formspring-je is hasonló dizájnú, és Krisztának volt hamarabb olyan.. a blogja is.. most írt egy bejegyzést, amiben volt egy rész, amit egy az egyben Kriszta írt .. volt már h Kriszta haját utánozta le..
2011. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség... ismerem a lányt. Egy csomó mindenkinek volt már teszem azt rózsaszín haja, sőt, akár szürke is, és csak őt szúrta ki magának az a kulcsár kriszta. Szerintem te egyikőjüket se ismered személyesen... :) Csak talpnyaló vagy te is.. :) Vagy maga kriszta személyesen, és lejratsz mindenkit, aki már feléd tudna kerekedni egy kicsit is :)

Szánalmas ez az egész egyébként, mint az oviban... :) Olvasd már végig azt a két blogot drága, Krisztának van jó pár semmitmondó bejegyzése - ha lehetne linkelnék egy párat - és nézd meg Kéliét.. van olyan post, amihez Krisztácska hozzá se tudna szagolni... :)

2011. jún. 18. 10:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán túlzás lenne azt állítani, hogy "ismerem" de beszélgettem már vele, épp ezért kerestem meg. De szerintem hülyeség ez az egész... Nem egészen erre voltam kíváncsi a kérdésemnél, de már megkaptam rá a választ.
2011. jún. 18. 13:49
 5/10 anonim válasza:
Olyan írjon már az ilyen kérdésekhez basszuskulcs, aki ténylegesen ismeri azt, akiről szó van :D Ne csak mások véleményére hagyatkozzon...meg ne azt írja le amit hall akárkitől... Az ilyen infók sose hitelesek...
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
rengeteg embernek van vagy volt már színes haja...akkor azok is azt a krisztát utánozták? Hagyjuk már... Én szoktam olvasni kaley blogját, az legalább nincs tele helyesírási hibával... :/ olvassatok már bele, vannak benne komoly témák.
2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
hát nem tudom hogy mit pattogsz itt vakon :D Krisztát személyesen ismerem, Kaleyből meg elég volt az a 20 perc, amit beszélgettünk :) és igen, volt hogy egy blogbejegyzés befejező részét Kriszta írta :) meg nem a rózsaszín hajról van itt szó :) hanem ahogy meg volt csinálva, pont mint Krisztának :) bocs ha egyedi véleményem van :))
2011. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindkettőjüket ismerem, Kaleyt annyira nem, de régebben beszélgettem vele... Én őt ismertem először. Nézegettem a blogját meg a képeit meg mindent, néha beszéltünk, az volt a benyomásom róla hogy egy tök kedves csaj... Aztán véletlenül ráakadtam Kessyre (Kriszta). Mikor megnéztem a blogját először azt hittem hogy ő lop Kaleytől, fel is háborodtam rendesen (blog design meg minden olyan volt...) aztán megnéztem a bejegyzések dátumát... Hát kb. egy világ dőlt össze bennem, mikor rájöttem hogy Kaley elég szépen "eljátszotta" a jókislányt (akkor már nem beszéltem vele, de vannak közös ismerőseink)

Képeit én nem nagyon néztem Kessynek szóval erről nem tudok nyilatkozni... De az biztos hogy a blog az egy koppintás. Nézzétek csak meg és rájöttök ti is ahogy én...

2011. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Arról, hogy saját magáról kérdez itt gyik-en ;)) sztárolja magát közben meg nagyonnn ronda és semmi egyediség nincsen benne. Buta mint a szemét :)))
2012. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Készített egy színvonalas blogot. Gyönyörű stílusa van, szépen tud foglamazni. Nagyon jó képeket készít, akár magáról is. Van érzéke a széphez, az biztos. Ha nem ebben az országban élne, már sokra vitte volna.
2012. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!