Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a civil emberről, aki híres, ismert emberrel él? Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba? (A félreértések elkerülése végett: NEM a pénz miatt! )

Figyelt kérdés
Direkt nem a Sztárok kategóriába írtam, mert itt több, hasznosabb választ kapok!
2011. júl. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi lenne? Semmi. Legyenek boldogok. Nekem szimpibb az a kapcsolat, ahol az egyik fél civil, mint mikor mindketten "celebek".
2011. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a véleményem változó, attól függ, hogy kivel. Pl. pákóval akkor mélyen szánom.
2011. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én voltam így, de nekem nem működött, boldog vagyok azóta az ismeretlenjeimmel, mert ismertke teljesen más arccal járt kelt ismertkeként, mint amilyen egyébként volt. Nekem meg nem fűlött a fogam a színészkedéséhez, mert egy csomó mindent elő akart írni nekem, hogy mit hogy csináljak kifelé, mert "ő nem engedheti meg magának, hogy ezt lássák".


De amúgy semmi a véleményem róluk. Kb. ugyanaz, mint az utca végén lakó szomszéd párkapcsolatáról. Nem izgat.

2011. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miféle kasztosodás, hogy civil vs híresség. A híres ember is civil, csak mondjuk a foglalkozása színész, zenész, mittudomén. Az összes esetleges hátrány-esélyt abban látom, hogy eltérő életvitelt nehéz lehet összeegyeztetni. Tehát egy napi 8 órás munkaidőben dolgozó ember nehezen tud együtt élni azzal, aki hétvégén meg hétköznap éjszakánként haknizik, fellépései vannak, vagy örökké utazik külföldi forgatási helyszínekre. De ha ezt át tudják hidalni, akkor szerintem semmi gond nem lehet. Én pl nagyon rugalmas és toleráns vagyok, én simán belemennék.


F("civil")

2011. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz összeegyeztetni a családi dolgokat, képzeld el, ha pl. gyereknevelés mellett mindketten turnéznak. Amúgy sokan élnek "civil" emberekekl, vagy gyerekkori szerelmükkel: pl.: Jon Bon Jovi, Bono a U2-ból, Billie Joe Armstrong, David Bryan (a Bon Jovi együttes szintetizátorosa)is sokáig, de ide lehetne sorolni akár George Michaelt vagy Ricky Martint is.
2012. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!