Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Szabó Erika elérhetősége? :D

Angleth kérdése:

Mi Szabó Erika elérhetősége? :D

Figyelt kérdés

Hello, tudom illetlen kérdés és semmi közöm hozzá, csak kíváncsi vagyok, valaki ismeri e közelebbről őt és tudja a telefonszámát, de már egy email-nek is örülnék :DD

Egyébként meg az a 14 éves "zaklató" honnan tudhatta meg a számát?


2011. máj. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az meg ki, már elnézést?
2011. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rákerestem már, látom tényleg egy jelentéktelen senki, ahogy gondoltam. De te komolyan gondolod, hogy az elérhetőségét csak úgy kiadja? Aki meg tudja, az úgyse mondja el csak családi körben.
2011. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szabó Erika játszott régen a Barátok Köztben, és nem rég kapta meg a szerepet az Üvegtigris 3-ban, ahol egy modellt játszik.

Csak poénból voltam kíváncsi az elérhetőségeire, azt hittem, hogy valaki tudja. :D Egyébként meg nem vagyok hülye, tudom, hogy senki sem fogja kiadni a telefonszámát. De ha a fiúnak megvolt, akkor az a valaki a családjából zaklatta őt?

2011. máj. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!