Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fluor valóban ilyen nagyképű?

Fluor valóban ilyen nagyképű?

Figyelt kérdés
Konkrétan pl a csicskalángos c. dalára gondolok.
2011. jún. 1. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
annyit tudok arról hogy egy b*zi és hogy sp is az :D kb ennyi
2011. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
meg amiket mond, beszól, megtesz.
2011. jún. 1. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

"Fluor az gáz"

lásd: periódus táblázat :D

2011. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

légyszi a kérdésre a választ

Köszi!

2011. jún. 1. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

akkor tessék a kérdésre a válasz: nem nagyképű, ő egy ájtatos elsőáldozó kisfiú...-.-

nézz rá és hallgasd meg egykét általa viccesnek tartott beböfögését, ha ezek alapján sem tartod nagyképű beképzelt parasztnak akkor tudlak sajnálni

2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egy igazi kis b*zinak tartom a személyét Sp-vel, MM-el és Justin Bieberrel is egyetemben XP
2011. jún. 1. 20:12
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

... nem, egyáltalán nem nagyképű

nekem, legalábbis nem ez jön le.

a műsorokban is mindig közvetlen, jófej.


találkoztam már vele, Pesten, nem is koncerten, bevásárló központban, és odamentünk hozzá a barátnőmmel, és nagyon rendes volt, fényképezkettünk vele, nem nagyképűsködött, nem csak kép, és ok csá.. volt, hanem pár szót beszélünk is, és kérdezhettünk is.. jó volt


a csicskalángosban, pedig azért énekli: "én vagyok a legngyobb celeb, tapsolj ha szóba állok veled" részt, mert eddig underground körben mozgott, de már mainstreamban van. ezért sokan cseszekednek vele, hogy eladta magát a médiának, celeb lesz... de nem, csak k*rva nagy sikere lett.... megérte neki? meg persze! azt csinálja amit szeret, és az megfogott egy nagyobb tömeget.. mizut több mint 8.000.000. nézték meg. a székesfehérvári fellépésükön, SP-vel, több mint 3.000 voltak, egy plázában.... ez nem siker?

2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Az előttem szólóval teljes mértékben egyet értek! Most miért lenne bu*i? Azért mert SP-vel meg Brasch Bencébel lakik egy fedél alatt külön(!!!) szobában? Van valami videó ami igazolja hogy az azonos nemhez vonzódik? Különben is, ha te ott alszol a barátnődnél (ha fiú vagy akkor a haverodnál), akkor te le*bi/Bu*i vagy? Meg most nemhiszem hogy annyira "sh*t" lenne, mivel már több mint 8 millán nézték meg azt a kis költségvetésű videoklipjét, ami magyarországon nagyon nagy siker. Kicsit sincs elszállva magától, a honlapján meg is írta hogy hülye volt, meghogy egy 50 éves nőt "lebüdösg*cizni" nem tartja normálisnak (Kiszel Tünde ügy), nem így írta de ez volt a lényege... www.fluortomi.hu itt megnézhetitek hogy bevallja hogy hülye volt. Az összes interjún kedves, aranyos... Most MI A F*SZOMÉRT KELL BÁNTANI OLYAN EMBERT AKIT NEM SZERETSZ? Most lehet hogy nem a te stílusod. Akkor inkább foglalkozz azzal, amit szeretsz... -.-" Nem értem hogy miért ilyen nehéz felfogni -.-"
2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
én is egyet értek veled... ;)
2011. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Késő bánat eb gondolat! Ki ez hogy le büdösg*izi Kiszel Tündét ? És ő a nagy reklámarc.Épp ezaz hogy 8 millióan töltötték le az internetről,ez az ország értelmi szintje.Ezzel készült is egy statisztika hogy mennyi b*zi,meg k*va él az országban.Szép,ennyit a nagy Magyarországról...
2011. jún. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!