Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kovács Ákos szerintetek...

Kovács Ákos szerintetek csalja/csalta a feleségét?

Figyelt kérdés
Csak egy ötlet, eszembe jutott. Visszanéztem a szövegeit, és hát néha kicsit érdekes. Lásd például: Térj vissza, Mindennap...
2011. jún. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.

Egy szám szövegénél nem lehetsz biztos abban, hogy az író mire is gondol. Lehet, hogy egész más a jelentése. többek között ez a szép a művészetekben.

2011. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én el tudom rola képzelni h néha félreeső utakon jár...bár ezt mi ugysem tudjuk kideriteni, de ebből a két szokapcsolatbol honnan szeded?
2011. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen két szókapcsolatból? Én a konkrét dalszövegekről beszélek:) Amúgy meg nem tudom. Láttad már, hogy tud flörtölni más nőkkel?:D
2011. jún. 11. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Több, mint 20 éve van együtt Krisztával és vannak kétértelmű szövegei. Nagyon tisztelem Ákost, de nem tudom... Egyébként szerintem hihetetlenül sármos és nagyon helyes.
2011. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem biztosan megcsalta, sőt valamelyik dalában egy k..va is szerepel.. :)

Amúgy meg annyi nő odavan érte, miért ne csábult volna el egy gyenge pillanatában, amit aztán meg is bánt aztán..


29/L

2011. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mindennapra célzol? Hát igen, az elég kompromittáló.
2011. nov. 1. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ákos nyíltan vállalja a nő ügyeit bármint azt ,hogy vannak .

Interjúkban újságokban olvastam róla.

2013. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!