Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LÁNYOK! (esetleg fiúk) Ti...

LÁNYOK! (esetleg fiúk) Ti miért szeretitek SP-t? (már aki természetesen)

Figyelt kérdés

Szóval én nem is mondok mást mint a saját kis enyhe véleményem.


Valamennyire értek a zenéhez, és néhány rokonom is és igenis megállapítottuk mindannyian, hogy hamis, na persze nem mindig de sokszor, meg nem olyan durván de akkor is az.

Roppantul nagyképű volt sokszor a Nagy Duett műsorban és szerintem nagyon unszimpatikus is, igen el van szállva.


Először szerintem írjátok le ti miért szeretitek (bármely értelemben) majd szóljatok hozzá az én véleményemhez.


2011. jún. 14. 16:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én utálom Sp-t . Olyan kis utálatos kölök . És a te véleményeddel is egyet értek .
2011. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretem,de van életem,így nem foglalkozom mindig azokkal akiket nem szeretek.

A véleményedre pedig annyit,hogy nem kell érteni a zenéhez ,hogy erre a megállapításra juss...


18/L

2011. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Régi szép idők mikor az SP még Saus Park-ot jelentett.
2011. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Én magát a gyereket nem bírom, a zenéjét szeretem :) "A nevem SP" Wháá imádom :DD Szóval voltam már koncertjén, ne tudjátok milyen volt amikor Justin Biebertől előadta a "Baby" c- számot. Meg Rihannától a "Rude Boy" -t. Kirázott a hideg, borzalmas volt xD. De attól még senkinek sincs joga leb*zizni mást. - Tudom, nem írta senki, de úgyis valaki elő fog vele jönni-
2011. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

épp ez az "a nevem sp" ( sajtos perec )

a kis önimádó egós rusnya dög, meg ne más számát énekelgesse azokon a bazinagy koncerteken ha olyan nagy sztár

2011. jún. 14. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

SP???Ki az az SP???

Egy évet sem adok neki és nem lesz sehol,

megy a sűlyesztőbe mint a húzat..

Az ilyen kis csicskák mind el vannak szállva,

egy fél hangot sem tud énekelni,rappelni meg aztán

főleg nem.Csak egy felkapott kis "sztárocska"(már aki annak tekinti,mert ha valaki sztár akar lenni kell,hogy legyen tehetsége is)...

De hát neki nincs tehetsége,egy tök átlagos gyerek,

nem tud showt csinálni...Csak most felkapták,hogy tizenéves lányoknak legyen kiért sikongatni,meg legyen kit majmolni...

Egyébként én találkoztam már vele élőben,mikor osztogatta

az autogrammokat,az egyik csaj nem is kért tőle autogrammot ő meg megkérdezte,hogy adjon-e neki...

Mert akkora sztárnak képzeli magát...Tiszta gizda az a gyerek én nem tudom mit csíptek rajta annyira(akinek nem inge ne vegye magára)De akinek meg igen,azt tényleg nem értem...Persze mindenki foglalkozzon magával,meg én is lesz@rom hogy hogy néz ki vagy bu.zi vagy nem tök mindegy...De ne játsz meg az agyát,engem csak az idegesít,meg hogy mindenki majmolja... :S

2011. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én azért szeretem spt, mert olyan jól lehet utálni.. ja várjál:D

de az ilyen nem értem, hogy érte el, hogy híres legyen. még ha csak pár évre is, vagy valami.

először is nincs jó hangja. oké, ez persze baj, de egy csomó énekesnek nincs, mégis szeretik őket. akkor legalább nézzen ki jól. hoppá, hát itt se volt szerencséje. arról persze nem tehet, hogy rusnya, de legalább valami normális ruhában járna, vagy egyedi stílusa lenne nem ez a megfogalmazhatatlan izé. és ezen felül még beképzelt is, csak tudnám mire...

2011. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Én nagyon szeretem SP-t és szerintem egyáltalán nem nagyképű.A fiatalok felnézhetnek rá hisz annyi mindent elért 22 évesen :4db comet gömbje van amit a közönség szavazott meg neki,"kiváló"fotós,az eltűnt gyerekek emlékére egy gyönyörű számot írt,ő írja a számait a zenét hozzá , és még száz más dologért lehet szeretni és felnézni rá.
2011. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az utolsóval. akkor lehet majd fikázni hogy ha 22 éves ennyit letesztek az asztalra.
2011. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Glambert^^ ***** válasza:
50%
Álljunk csak meg!NEM KÉRTE IDE SENKI A KIS BEKÉPZELT B*ZI RAJONGÓIT!!!De,igen is beképzelt...Nagyon is.Csak az elfogult,idióta tinip*csák nem látják...Am a kérdés írójával egyet értek!Én azért szeretem,nagyon is,mert olyan jól meg lehet dobálni rothadt paradicsommal =D :D xD
2011. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!