Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Rihanna lesz még...

Szerintetek Rihanna lesz még az életben normális?

Figyelt kérdés
Olyan sz*r látni,hogy mit csinál magával...külsőre is,meg a botrányai...tudom,sokan vannak akiknek bejön az új stilusa,mert állitólag nagyon sexy meg minden,de szerintem túlzásba is viszi :( főleg azt,hogy már 5 évesek is szeretik,sőt koncikra is elviszik a szülők,ő meg ott fogdossa magát :(
2011. jún. 14. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, gondolom próbálja felhívni magára a figyelmet meg minden.. de ettől nem lesznek jobbak a számai
2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a mostani énekesnők közül páran eléggé "menőnek" látták Gaga stílusát, és ez által ők is olyasmikké váltak... :/ Én Rihannának az "Unfaithful" és a "Shut up and Drive" -s korszakát szerettem. Amúgy az összes zenéjét szeretem, sőt néha imádom, csak a stílusa nem hozzáillő... :/
2011. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen...Gagát kezdik utánozni.Shakira is milyen klippet csinált...rúdtáncol benne...Na meg Beyonce....pont azok kezdenek megváltozni,akiket imádtam :( és ez olyan rossz érzés :( főleg Rihanna....
2011. jún. 14. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindneki Gaga-t utánozná Amerikában mert neki nagyon bejött a zeneipar(bár én nem rajongok érte)..így van ezzel Rihanna is, észrevehető a változás.A számai még jók mindig, szeretem őket, de külsőre tényleg megváltozott. Lehet ezzel nincs is baj, de vélemyényem szerint jobb volt a régi Rihanna, és én azt szeretem még egy előadóban ha van egyedi stílusa..lehet h előbb utóbb megunja majd a majmolást és önmaga lesz megint:)Reménykedjünk.
2011. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
remélem :(
2011. jún. 15. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Szörnyen visszataszító nőimitátor, a legkevésbé sem "sexy", a zenéje egykaptafa, gagyi rnb-kotyvalék...Mondjuk ez a kulcs a mai mainstream sikerhez, úgyhogy mit tehetne szegénykém?
2011. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Áhh Gaga elrontott mindent!!! :(

Ahogy berobbant,mindenki őt kezdte el utánozni és több száz millió Lady Gaga lett az egész világon...Beleértve a sztárokat is,Rihannát is :O

Azt hiszik ezzel a polgár pukkasztó,nagyképű,visszataszító viselkedéssel,meg azzal,hogy magukra vesznek mindenféle idétlen "ruhát" ami nem is áll nekik jól(ráadásul nem takar semmi egyik sem) és ribanckodnak,akkor majd mindenki fel figyel rájuk és több pénzük lesz...

A pénz talán még oké,de én úgy veszem észre,hogy Rihannát a többség utálja emiatt,tényleg van akinek bejön az új stílusa,de csak keveseknek...

Az új mégcsak hagyján...Nézd meg tavaly mit művelt:

http://www.youtube.com/watch?v=1cJxY_uijWI

Én amúgy imádom a számait,meg nagy fan voltam egy darabig,

főleg a "Shut up and drive"-s korszakába,most is jó számai vannak,csak a stílusát ne kelljen látnom :S Már ettől a videótól is kiráz a hideg...

Pedig régen nagyon aranyos volt tényleg :)

http://www.youtube.com/watch?v=WCiBPJwkAl0 Szerintem már sose lesz ilyen... :(

2011. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg tudod mit mondok még...a matektanárom szerint az emebrekben megvan a "csoradatudat"- ha az egyik elkezdi a többi rögtön megy utánna..szerintem ezzel mindent elmondtam :S
2011. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*csordatudat akart az lenni
2011. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hülye lady gaga...téll.mindent elrontott :(lehet,hogy hülyének néztek,de nekem ugy hiányzik a régi Rihanna :(
2011. jún. 15. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!