Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ugye ez normális? (Kérdésed...

Ugye ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves korban még belefér híres emberekért rajongani, nem? Mármint úgy értem, hogy van egy barátom aki azt mondta, hogy nőjek már fel, meg ez nem normális, de szerintem még az. Szerintetek hány éves korig fér bele?
2011. aug. 13. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kóros, akkor simán.;)
2011. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy kóros? :D
2011. aug. 13. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nap minden másodpercében azt csinálod, őt nézegeted a szobád falán, szinte nagyobbnak tartod mint istent.
2011. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit jelent nálad a rajongás:D

Én egy nagy rajongói csoport tagja vagyok, és közöttünk vannak felnőttek is, nekem még soha senki nem mondta, hogy gáz lennék, mert szeretek egy sztárt

Nem kell mindenhol hangoztatni, nem kell az őrületbe kergetni az ismerőseidet vele, és akkor nem lesz gáz:D

2011. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ! Minden ember rajong valami vagy valaki iránt :) ! Te ki után ??
2011. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én? One Direction! Gondolom nem nagyon ismeritek őket, angol X-Factorban voltak, 5 tagú fiúbanda, szóval igen, őket nagyon szeretem, különösen Zayn-t, ő a kedvencem. :)
2011. aug. 13. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

nos,én meg Chester Benningtonért rajongok,a Linkin Parkból.

Igaz,hogy 36 éves,tetovált,4 gyereke van,és ez már a második felesége,nem mellesleg rocksztár,de én imádom.

Tisztelem azért,mert túl tudta tenni magát a gyerekkori traumákon,leszokott a drogról,a piáról,és neveli a gyerekeit,emellett bármit megtenne a rajongóiért.És jótékonykodik,fantasztikus hangja van,17 másodpercig tud screamelni^^

én még fanfictiont is olvasok róla.xd De csak azért,mert jó róla olvasni,meg amúgy is imádok olvasni.

2011. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Húha :D És te hány éves vagy? :D
2011. aug. 15. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális.Ismerek egy srácot,aki 22 éves fejjel őrült nagy Black eyed peas rajongó.Egyébként én is 14 vagyok és rohadt nagy Evanescence,Nightwish és The Rasmus rajongó.=)
2011. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is 14 vagyok és nekem is van kedvencem, de nem reklámozom. Ne mond tul sokat másnak és akkor nem fogják kérdezni, hogy "Normális vagy?"
2013. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!