Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért Jsutin Biebert piszkáljá...

Miért Jsutin Biebert piszkálják, hogy meleg, mikor Adam Lambert tényleg az, de őt nem zaklatják ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Miért? Miért? Miért?
2011. jún. 17. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd már abba! Értelmi fogyatékos mindegyik ,aki akárkit leb*ziz! Utálom Justint,de nem b*zizom,mert ennek nem olyan a jelentése ,mint pl a h*lyének!

Akár meleg valaki ,akár nem, NEM LEHET MEGÍTÉLNI AZ ALAPJÁN ,HOGY MILYEN A SZEXUALITÁSA!

Ha pedig tényleg ezt hiszed,hogy Adam nem kapja meg minden nap ,hogy az,akkor nagyon tévedsz. Tudod mennyit szív emiatt? Műsoroktól esik el,koncertjeit tiltják be,az utcán tüntetnek ellene.

De ő büszke erre és nem hagyja magát. Tudod ,hogy most mennyivel elismertebb lenne,ha nem lenne meleg? Tudod hány díjat kapott volna már?

2011. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

F@szság, aki meleg, arról többet beszélnek, és többet veszik a lemezét is.

Am Justint csak a fiúk b*zizzák meg néhány lány, de a fiúk is csak azért, mert irigyek, hogy a világ madnem összes tinip*csája odavan érte.

De soha nem értettem mit kell ezen annyira irigykedni...

2011. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Második: max álmodban. Tudod hogy a homofóbia mekkora probléma? Még én is megkapom sokszor,hogy dögöljek ,meg ,mert szeretem. És aki ismeri Adam pályafutását,és előéletét az jól tudja,hogy ez neki inkább hátrány mint előny. KEzdve azzal,hogy azért nem nyerte meg a retkes Idolt ,mert kiderült ,hogy meleg.
2011. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát Adam Lambert azért többet letett az asztalra, mint Justin barátunk:P Justin Bieber szerintem elég irritáló, és nyilván más is így találta, ezért elkezdték b*zizni, mondjuk nem az, de mint látod, az emberek ezt a szót előszeretettel alkalmazzák, úgy mint azt, hogy hülye.
2011. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Naés?Ha meleg többen pletykálnak róla, többen ismerik meg világszerte, és akik eddig nem ismerték, meghallgatják ennek a meleg srácnak a zenéjét, és bejön nekik, vagy megveszik az újságokat mert benne van, hírhedtebbé teszik...am sz@rok Adamre, nem jön be a zenéje, meg Biebernek sem.
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha szarsz rá ,akkor nem értem mit keresel a kérdésnél ,ami róla szól. :)

Attól ,hogy többet foglalkoznak vele a pletykalapok ,még népszerűbb NEM LESZ. ÉS ő maga sem akarja ,hogy ezzel foglalkozzanak,hanem a ZENÉJÉVEL,de úgy látszik még mindig képtelenek erre az emberek.

2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
De az előbb írtam h nem jön be a zenéje, nem is érdekel, csak a kérdésre próbáltam válaszolni.
2011. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Értettem. DE ha valakit leszarok akkor nem foglalkozom vele...
2011. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem azért mert a sok pletyka amit terjsztettek Justinról kihatott erre is amúgy meg Adamet is piszkálják emiatt..
2011. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem is foglalkozom vele, csak próbáltam erre a kérdésre válaszolni -.-" Nyugimá fijam:D
2011. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!